Yardım Can I Run It detection.exe hata veriyor

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
merhaba Can I Run It sitesinde detection.exe yi çalıştırınca hata veriyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilirmisiniz?
Ekran Alıntısı.PNG

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Bunlar çok doğru sonuç vermiyor zaten. Siz sisteminizi ve oyunu söyleyin biz fikir belirtelim. :)
i-5 3.nesil 2.50 ghz
intel hd graphis 4000
nvidia geforge 610m
4gb ram

ETS 2 kaldırır mı

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
Çok çok zor. Çözünürlüğü düşürüp render kalitesini %50 falan yaparsanız belki 30 fps falan oynarsınız. Ama görüntü kalitesi çok kötü olur ona yapacak bir şey yok.

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Çok çok zor. Çözünürlüğü düşürüp render kalitesini %50 falan yaparsanız belki 30 fps falan oynarsınız. Ama görüntü kalitesi çok kötü olur ona yapacak bir şey yok.
Hangi oyunları oynayabilirim peki

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
Bu oyunlar için illa sisteminizin kötü olmasına gerek yok, hepsi iyi sistemi olan insanlara da önerebileceğim harika oyunlar. Aralarından sadece Stardew Walley'i oynamadım onun da gayet güzel bir oyun olduğunu biliyorum.

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Bu oyunlar için illa sisteminizin kötü olmasına gerek yok, hepsi iyi sistemi olan insanlara da önerebileceğim harika oyunlar. Aralarından sadece Stardew Walley'i oynamadım onun da gayet güzel bir oyun olduğunu biliyorum.
Tek papera please oynadım iyi oyundu diğerlerini de deneyeceğim önerilerin için teşekkür ederim

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
Tek papera please oynadım iyi oyundu diğerlerini de deneyeceğim önerilerin için teşekkür ederim
Özellikle M&B Warband çok iyidir, zamanında az oynamadım. :) Warband'ı çok iyi oynayamayabilirsin ama grafikler-çözünürlükleri değiştirip oynayabileceğini düşünüyorum.

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Özellikle M&B Warband çok iyidir, zamanında az oynamadım. :) Warband'ı çok iyi oynayamayabilirsin ama grafikler-çözünürlükleri değiştirip oynayabileceğini düşünüyorum.
bu pc valo açmaz demi

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,664
birşey soracağım dar boğaz nedir
Darboğaz, ekran kartının işlemciye göre çok güçlü kalmasıdır. Yani işlemci kötü ekran kartı iyi olursa, işlemci ekran kartını besleyemez ve ekran kartını tam verimle kullanamazsın.

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Darboğaz, ekran kartının işlemciye göre çok güçlü kalmasıdır. Yani işlemci kötü ekran kartı iyi olursa, işlemci ekran kartını besleyemez ve ekran kartını tam verimle kullanamazsın.
anladım tekrardan teşekkürler i.g.