cam balkon montajında dikkat edilmesi gerekenler

Bu konuyu okuyanlar

handanmutlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar formunuza yeni katıldım aklıma takılanları sizlerle paylaşmak için.17 m2 oval şeklinde bir balkonum var cam balkon yaptırmaya karar verdim ve yaptıracağım firmadan arkadaşlar geldi ölçüyü aldı 10 gün içinde geleceklerini söylediler.benim aklıma takılan ise ustalar montaj yaparken ben nelerine dikkat etmeliyim.montaj da dikkat edilmesi gerekenler sizce nelerdir.görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Videolar bilgi amaçlıdır,Her ustanın montajı farklı olsada,mantık aynıdır.

enesfatihan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Geçtiğimiz ay ismini vermek istemediğim bir firmadan cam balkon hizmeti aldık, yağmurda her yerinden su sızdı, iş bilenin kılıç kuşananın der susarım :)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Geçtiğimiz ay ismini vermek istemediğim bir firmadan cam balkon hizmeti aldık, yağmurda her yerinden su sızdı, iş bilenin kılıç kuşananın der susarım :)
? Sızmaması mı gerekiyordu? :)) Bizim balkonlardan da cama vuran yağmur yağınca hep içeri giriyor biz normal olduğunu sanıyoduk demek öyle değilmiş ama düşününce cama vuran şekilde yağınca pimapenden bile sızabilir

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
? Sızmaması mı gerekiyordu? :)) Bizim balkonlardan da cama vuran yağmur yağınca hep içeri giriyor biz normal olduğunu sanıyoduk demek öyle değilmiş ama düşününce cama vuran şekilde yağınca pimapenden bile sızabilir
Hayır efenim camların ne manası kaldı su sızdıracaksa.