Call of mu Battlefield mi?

Bu konuyu okuyanlar

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ara sıra oyun oynamak için online oyun arıyorum.
İki oyun arasında kaldım.

Call of mu Battlefield mi?:rolleyes:

Cevap yazarken grafik vb. bakımından yazarsanız sevinirim.:)

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Uzun bir süre Cod fanı olarak serinin oyunlarını orjinal aldım. Cod adam öldürüp zevk alabilmek için biçilmiş kaftan ama 1 yıldır oynadığım BFBC2 ve BF3 bana COD'u unutturdu. Battelog gibi bir istatistik sistemi varken her gün oyanıp ertesi sabah neler yapabildiğime oyunda nerede olduğuma hangi silahı kullanabildiğime hatta sıktığım mermilerin sayısına ve bunların isabet oranına kadar birçok detay görebiliyorum.Bu bana zevk veriyor.

Araç kullanma inanılmaz heli jet kara araçları tanklar zırhlı piyade araçları say say bitmez. Benim görüşüm BattleField yönünde olacak. Grafik kalitesini pc için bilmiyorum karşılaştırma fırsatım olmadı zira ps3te oynuyorum oyunu ama pcde BF3 grafikleri mükemmel diyorlar.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
multiplayer oynayacaksan ve simulasyon seviyorsan kesinlikle battlefield. battlefield'da 64 kişilik haritalarda savaşıyorsun. jip, jet, tank, amfibi, helikopter, bot gibi araçlar kullanabiliyorsun.
call of duty'nin multiplayer'ı ise daha küçük haritalarda daha hızlı bir şekilde oynanıyor.

multiplayer battlefield bariz olarak call of duty'den çok daha zor geçiyor. ancak singleplayerda iş tamamen keyfe bağlı.

her ne kadar battlefield'in grafikleri daha iyi olsada call of duty'nin senaryosu çok daha heyecanlı. battlefield fazlaca amerikan propagandası içeriyor

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
cod pek oynamadım ama bf3,bf2 de multiplayer elinden düşmeyecektir uçak, tank vs. sürüşleri ile mükemmel zevkli olmakta

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Call Of Duty :) MW serisine hayranım..

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ikisinin de single player senaryo modunu oynadım. senaryoda CoD iyi. ancak para verip alacak olsaydım BF3 alırdım. hem multisi daha iyi hem de grafikleri.

ariakas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dev savaş alanlarından zefv alıyorsan açık ara BF4