Call Of Duty Oyunları İndirime Girdi

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
COD Modern Warfare üçlemesinin ama özellikle de ilk oyunun bende yeri çok ayrı. Eskiden kendime ait bilgisayarım yoktu, o zamanlar pek oyun kültürüm de yoktu. İnternet kafeye gidip oynardım. O sebeple gerek hikaye anlamında gerek oynanış anlamında benim için çok özel bir seri. Ancak şu paraları etmez ya. Witcher 3 GOTY'nin 18 TL olduğu yerde COD 4'e de 24 TL çok fazla sanki.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
COD 4 Modern Warfare üçlemesinin ama özellikle de ilk oyunun bende yeri çok ayrı. Eskiden kendime ait bilgisayarım yoktu, o zamanlar pek oyun kültürüm de yoktu. İnternet kafeye gidip oynardım. O sebeple gerek hikaye anlamında gerek oynanış anlamında benim için çok özel bir seri. Ancak şu paraları etmez ya. Witcher 3 GOTY'nin 18 TL olduğu yerde COD 4'e de 24 TL çok fazla sanki.
Tok satıcı resmen ? Her ne kadar şimdilerde 5 para etmez dursada benim içinde cod 2 de aynı durum var. Cod manyağı değilim ama indirim gelmemesinden şikayetçi kitle vardı en azından %50 yle idare ederler.

Infinity ward temsili ?
1.jpg

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Ben kış indirimlerinde WW2'yi 68 TL'ye almıştım.Şu anda 104 TL kış indirimi kadar sağlam indirim yok bence şimdi alınmaz diğer seriler için yaz indirimlerinde daha güzel fiyata iner bence.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Call of Duty 2 en sevdiğim oyunlarından biri Call of Duty serisinde. Tabii ki Modern Warfare serisi de ayrı güzel. Call of Duty 2'yi ama çok severek oynamıştım. Çok güzeldi zamanına göre ve halen öyle bence. Tekrar tekrar oynayasım geliyor. Keşke yenileri de öyle güzel olsaymış. Silahlar ve atmosfer falan onda daha güzeldi bence. 2.Dünya Savaşını çok güzel hissediyordum.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Zaman zaman forumda COD oyunları indirime girsede alsak muhabbeti dönüyor. Beklenen gün geldi bütün oyunlarında indirim var. Fırsatı kaçırmayın. ?

Bunca yıldır Call of Duty'ciyim,böyle indirim görmedim(hala pahalı)

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ben kış indirimlerinde WW2'yi 68 TL'ye almıştım.Şu anda 104 TL kış indirimi kadar sağlam indirim yok bence şimdi alınmaz diğer seriler için yaz indirimlerinde daha güzel fiyata iner bence.
Bütün seriler indirime pek girmiyor. Bazı serileri sokuyorlar felan. Yani daha uyguna beklemek 1 yıla mâl olabilir.
Call of Duty 2 en sevdiğim oyunlarından biri Call of Duty serisinde. Tabii ki Modern Warfare serisi de ayrı güzel. Call of Duty 2'yi ama çok severek oynamıştım. Çok güzeldi zamanına göre ve halen öyle bence. Tekrar tekrar oynayasım geliyor. Keşke yenileri de öyle güzel olsaymış. Silahlar ve atmosfer falan onda daha güzeldi bence. 2.Dünya Savaşını çok güzel hissediyordum.
Bende codu cod2 yle sevdim ama grafik yüzünden suan oynasak pek hosumuza gitmez gibi ?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Bütün seri indirime pek girmiyor. Bazı serileri sokuyorlar felan. Yani daha uyguna beklemek 1 yıla mâl olabilir.

Bende codu cod2 yle sevdim ama grafik yüzünden suan oynasak pek hosumuza gitmez gibi ?
Bence en iyi indirim şu an Call of Duty 4'te.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ucuzluk yenilik bakımından.
İlk oyun 30 TL.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Bizden kaçmaz ekibi olarak size güzel bir iyilik yapayım mı ister misiniz 11-15 Şubat arasında oyunları kış indirimleri ne kadara düşmüştü fotoğrafı şu an elimde :)

Call of Duty 1
Call of Duty United Offensive
Call of Duty 2
Ee o zaman paketi almak daha mantıklı 20 lira her oyun gayet iyi.

Bunları fahiş fiyat diye Ticaret Bakanlığına şikayet ediliyor mu?

Buyrun arkadaşlar 11-15 Şubat 2021 Kış İndirimleri fiyatları

Ekli dosyalar

• IMG-20210508-WA0000.jpg
    IMG-20210508-WA0000.jpg
    52.2 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG-20210508-WA0001.jpg
    IMG-20210508-WA0001.jpg
    61.5 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bizden kaçmaz ekibi olarak size güzel bir iyilik yapayım mı ister misiniz 11-15 Şubat arasında oyunları kış indirimleri ne kadara düşmüştü fotoğrafı şu an elimde :)

Ee o zaman paketi almak daha mantıklı 20 lira her oyun gayet iyi.

Bunları fahiş fiyat diye Ticaret Bakanlığına şikayet ediliyor mu?

Buyrun arkadaşlar 11-15 Şubat 2021 Kış İndirimleri fiyatları
Aralarında şuan daha uygun olanda aynı olanda var. Infinity warfare şuan çok daha pahalı.
En düşük fiyatlarada buradan bakabiliyoruz.

Ayrıca belirttiğim gibi almak isteyip denk getiremeyenler için konu açtım. Geçmişe dönük indirimli alamayacağımıza göre yakın zamanda almak isteyenler alabilir.
Ay sonundaki bahar temizliğine kadar bekleteceklerini zannetmem. Tabi tok satıcılıktan vazgectilerse bilemem ?

Son düzenleme: