Call of Duty Modern Warfare 2019 Nereden Satın Alınır ?

Bu konuyu okuyanlar

Noktawn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar merhaba. Call of Duty MW 2019 satın almak istiyorum ancak oyun 500 tl ve hiç bir yerde bulamadım, üstelik bir diğer forumlarda da rusya vpn üzerinden daha uyguna alabiliyor muşuz 200 tl civarına acaba bu rusya vpn nedir nasıl yapılır nasıl bu oyunu satın alabilirim. Rusya VPN i üzerinden satın alırsam VPN siz oynayabilir miyim ? Ya da indirim de varsa nereden satın alabilirim ? Lütfen yardım edin.

Reaksiyon puanı
4,101
Arkadaşlar merhaba. Call of Duty MW 2019 satın almak istiyorum ancak oyun 500 tl ve hiç bir yerde bulamadım, üstelik bir diğer forumlarda da rusya vpn üzerinden daha uyguna alabiliyor muşuz 200 tl civarına acaba bu rusya vpn nedir nasıl yapılır nasıl bu oyunu satın alabilirim. Rusya VPN i üzerinden satın alırsam VPN siz oynayabilir miyim ? Ya da indirim de varsa nereden satın alabilirim ? Lütfen yardım edin.
Call of Duty®: Modern Warfare® Satın Al - Microsoft Store tr-TR teklifleri gör deyin ve 2019 sürümünü seçin. Ancak Xbox sürümü :(

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
Rusya VPN olayını biliyor musunuz hocam 500 tl çok fazla bu oyun için ya da hiç indirime girer mi /giricek mi ?
bana sormamışsın ama diyeyim sadece rusya için vpn satın alman lazım
vpnlerin deneme sürümlerinde kısıtlı ülkeler var

şuradaki vpnlere bi bak istersen bunlar ücrretsiz ama hangi ülkeler bilmiyorum
vpnbook.com/freevpn