Call of Duty: Modern Warfare 2 PC İnceleme

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Yılın en çok beklenen oyununu test merkezimizde ağırladık! Satış rekorları kıran Modern Warfare 2'yi enine boyuna inceledik!

sdn_odul_es1259236579.jpg

Infinity Ward ve Treyarch'ın sırayla geliştirdikleri Call of Duty serisinin yeni halkası Modern Warfare 2, ha ertelendi ha ertelenecek derken nihayet yayınlandı. Daha satışa sunulmadan serinin müdavimlerince yılın oyunu olarak lanse edilen yapım, oyun dünyasının şu sıralar en çok konuşulan ismi. Hemen hemen her teknoloji temalı dergi ve internet sitesinin sayfalarına taşınan Call of Duty: Modern Warfare 2'yi biz de test merkezimizde ağırladık. Bakalım serinin yeni halkası, eskileri aratıyor mu?
11259227202.jpg

Işık efektleri bazen gerçek dışı parlamalar yaratıyor

Bilindiği üzere Modern Warfare 1'den sonra İkinci Dünya Savaşı temalı World at War satışa sunulmuş ve önceki oyundan düşük puan almıştı. Yeniden modern diyarlara geri dönen yapımcılar, gelişmiş grafikler ve daha iyi oynanabilirliğin yanında, film kıvamında bir kurgu sunmayı da başarmış.

21259227216.jpg

Az sonra kan gövdeyi götürecek!

:: Call of Duty: Modern Warfare 2 hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

gvn

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
daha oynayamadım yarı tatiile anca oynarım :(

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Şimdi oynayasım geldi ama yapamam.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
inceleme güzelde neden bu incelemeleri video şeklinde yapmıyorsunuz?

silurdas

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben oyunu çok beğendim ama bi yerden bi yere atlayıo bazen işte o zaman biraz kafa karıştırıcı olmuş

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
incelemelere laf yok
gayet güzel hazırlıyorlar :wink:

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Oynadığım en keyif verici oyun. Pes oynarken fıtık olmaktan iyidir.

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Orjinal Oyunu aldım :D oyunu 2 kere Veteranda bitirdim şimdi sıra Multide !! :D daha başka ne diyebilirimki ??

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ecevit Bıktım: FPS'yi çok sevdiğim için bu türün oyunlarını kolay kolay kaçırmam. Kimi oyunda mermi bulamazsınız ve bu da oynanışı sekteye uğratır. Kimi oyunda da cephane boldur, bu da gerçekçiliği azaltır. Modern Warfare 2'de bu ikisinin ortasını tutturmalarını beklerdim ama maalesef hiç kurşun sıkıntısı çekmiyorsunuz.

kurşun sıkıntısı tabiki var tabi editör arkadaşımız şifre yazmıyorsa

illaki mermisi bittiği için her el en az 1 kere silah değiştirdiği olmuştur tabi istisna bölümler olabilir , öldürdüğümüz kişilerin yada kendi takım arkadaşlarımızın öldükten sora silahlarını alıp onla devam edebiliyoruz bu oyunu daha gerçekçi yapıyor bence , tam bir savaş ortamı gibi..

ama en önemlisi ben tamterisini yapmak istiyorum amerikan askeri yerine rus yada başka birşey olup amerikalılara karşı savaşmak hele modern war 2 den sora çok tatlı gelebilir 2. dünya savaşı oyunlarında da bunu beklerdim tamam savaşı almanya kaybetmiş olabilir ama savaş çok uzun sürdü illaki tat alarak bazı yerleri oynayabiliriz. haksızmıyım ?

dragon111

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu oyunu oynayabilceiğim 1500 tl civarı laptop tavsiye edebilirmisiniz?

KnUcLeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Oyun çok hoşuma gitti film izler gibi hissettim kendimi sonu çok heyecanlıydı öldük mü kaldık mı :)

JonMr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pclabs incelemesinin neredeyse birebir aynısı, rezillik.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Bölümleri sindire sindire oynuyorum..Oyundan kopmak zor oluyor ama 1 2 bölüm oynayıp çıkıyorum..Bu sayede hem oyun uzuyor hem de daha çok zevk veriyor..

serdoan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
oyuna diyecek bi söz yok bence kendi klasmanındada 1.nci ama bi kusuru var kısa olması kısa sürmesi daha uzun olsa o zaman çok daha harkulade olurdu...

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar multiplayer oynayamıyorum kapanıyor ve error: Could not start process iw4mp_ceg.exe (null)(0x80041002) yazıyor konsolda çözümü yokmu bunun...

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Sinir oldum 3 yıldız aldım 4. yıldızı alamıyorum.. hep vuruluyorum

dragonfly

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya ilk resimdeki uçaklı bölümün adı nedir bilen varmı? Ben oyunu bitirdimde o bölümü hatırlamıyorum.

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
keşke şu oyunu oynaya bileceğim bir sisteme sahip olabilseydim