Haber Call of Duty: Mobile, 2. Sezon tarihi belli oldu!

Bu konuyu okuyanlar

Osman Baytekin

Moditör
Katılım
5 Mayıs 2020
Mesajlar
250
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
183
Puanları
43
Yaş
22
call-of-duty-2-sezon-tarihi-belli-oldu.jpgCall of Duty Mobile oyununun Ay Yeni Yılı temalı 1. Sezon: Soygun içeriği yakında sona eriyor. Yine de geliştirici şimdiden klasik Modern Warfare 3 haritasının gece varyantını ve mobil oyunun 2022'nin ikinci sezonu için yeni bir silahı oyuncuların karşısına çıkarıyor.


Call of Duty Mobile'ın 1. Sezon'u 17 gün içerisinde bitiyor. Oyunun önceki başlangıç tarihlerini göz önünde bulundurursak, Sezon 2'nin 23 Şubat'ta geleceği düşünülüyor. Yine de, yayın sürelerinin değişkenlik gösterme ihtimali var.

Call of Duty Mobile, geçmiş oyunlardan çok oyunculu haritalar eklemeye devam ediyor. Böylece sezonluk içeriklerle bizi eski günlere götürüyor. 2. Sezon şimdi Modern Warfare 3'ün Hardhat haritasının biraz yeni bir görünümüyle karşımıza çıkıyor.


2. Sezon yeni silahları da beraberinde getirdi. Yeni sezona dahil edilecek silahların hepsi bilinmese de, geliştirici bir DLC silahı için ipucu verdi. 6 Şubat'ta Activision, boş bir silah kasasının görüntüsünü tweet attı. Bu noktada oyunculara boş silah kasasında ne olabileceğini sordu.


Bazı oyuncular tweet'e, silah kasasının içerisindeki şeklin JAK-12 av tüfeğine benzediğini belirtti. JAK-12, orijinal olarak Call of Duty: Modern Warfare'in 6. Sezonu ile oyuna eklenen bir av tüfeğiydi. Call of Duty Mobile'a ek olarak, Vanguard'ın ikinci sezonunun da bu ay içinde gelmesi beklentiler dahilinde. Activision kısa bir süre önce zırhlı savaş makinelerinin hem Vanguard hem de Warzone'a geldiğini söyledi.
 
Üst