Call of duty ghosts'mu Battlefield 4 mü?

Bu konuyu okuyanlar

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben thedark ve önceki konu için özür dilerim.
Biliyorsunuz ki bu her iki oyun çıktı ve piyasaya sunuldu sanırım.
Sence hangi oyun daha iyi olur?Battlefield serisinin multiplayer'ı herzaman iyi olmuştur.
Acaba bu sene cod battlefield'ı geçecekmi?Cod benim için sadece hikayesi iyi olmuştur
multiplayer'ı kötü demiyorum ancak arabalara uçaklara ve helikopterlere binemiyorsun.
Aslında ben cod oynayan bir insanım ama multiplayer da battlefield'ı tercih ederim
Siz ne düşünüyorsunuz?? sence cod dahamı iyi?
BENİM GÖRÜŞÜM:BLACK OPS MW
Bence cod un en iyi oyunlarından birisi Black ops du.Silahların eski olmasına rağmen
zombi çok iyiydi.MW1 MW2 ve MW3 benim için daha güzel çünkü silahları bildiğim için
benim için zor olmuyor ama zombisi yok:crying:
BLACK OPS 2 çok iyi bir oyun zombileri artık rictofen kontrol ettiği için ayrı zevk oluyor:mrgreen:
BENİM GÖRÜŞÜM:BATTLEFİELD
Battlefield benim tercih ettiğim oyunlardan birisi özellikle multiplayer'ı
harika.Zombi mod olmamasına ramen multiplayer'ı çok iyi
Eee arkadaşlar ben görüşümü yazdım
Peki ya siz ne düşünüyorsunuz?
Yorumlarınızı ve görüşlerinizi beklerim!
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
Buda sitede yasak değildir artık.

achilliuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konusu brezilyada geçen ghost recon oyunundaki hazzı hiç bir oyunda almadım

qwerty67

Asistan
Reaksiyon puanı
0
CoD grafik ve ses olarak daha gerçekci duruş sergiliyo bence.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
naptın sen ya bf4 daha çıkmadı bile !

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Cod genelde camper, spawnkiller ve nooblsr için iyidir. Bf yi biliyoruz zaten, en başarılı fps mp oyun.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
battlefield ile call of duty karşılaştırılamaz. battlefield fizik kurallarının çok daha iyi uygulandığı, çok daha kapsamlı bir oyun. call of duty ise küçük bir harita içinde dönüp durduğunuz bir yer.

battlefield'de mevzi alma, organize saldırı, görev paylaşımı gibi şeyler önemli iken call of duty'de bir köşede durup geleni geçeni vurma söz konusu.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
battlefield ile call of duty karşılaştırılamaz. battlefield fizik kurallarının çok daha iyi uygulandığı, çok daha kapsamlı bir oyun. call of duty ise küçük bir harita içinde dönüp durduğunuz bir yer.

battlefield'de mevzi alma, organize saldırı, görev paylaşımı gibi şeyler önemli iken call of duty'de bir köşede durup geleni geçeni vurma söz konusu.

Bf3 premium almadan önce inceliyordum. Video da söylediğine göre Cod arcade shooter, Bf ise savaş gerçekçi bir fps oyunu. Bence de öyle. Iyi ki Bf3 almışım.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Bf3 premium almadan önce inceliyordum. Video da söylediğine göre Cod arcade shooter, Bf ise savaş gerçekçi bir fps oyunu. Bence de öyle. Iyi ki Bf3 almışım.
iyi ki öyle yapmışsın. bende aynı süreçten geçtim kararımı bf3'de kılmıştım.

sonuç olarak her akşam dünyanın en iyi multiplayer savaş deneyimini yaşama zevkine sahip oldum.
Dalmavand haritasında rush modunda oynamak gibisi yok

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
iyi ki öyle yapmışsın. bende aynı süreçten geçtim kararımı bf3'de kılmıştım.

sonuç olarak her akşam dünyanın en iyi multiplayer savaş deneyimini yaşama zevkine sahip oldum.
Dalmavand haritasında rush modunda oynamak gibisi yok

Abi sen ne diyosun. Rush sevdalısıyım ben. Damavand Peak de Hardcore serverlarda Atacker olnak çok zevkli. M98B ile herkese tek atıyorum. En az her raund 25 kişi vuruyorum. Şahane. Ha bide oynamadıysan Scavenger mod tavsiye ederim. Aftermath haritalarinda Scavenger keyfi bi başka.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Abi sen ne diyosun. Rush sevdalısıyım ben. Damavand Peak de Hardcore serverlarda Atacker olnak çok zevkli. M98B ile herkese tek atıyorum. En az her raund 25 kişi vuruyorum. Şahane. Ha bide oynamadıysan Scavenger mod tavsiye ederim. Aftermath haritalarinda Scavenger keyfi bi başka.
bende assault'çuyum rush'da sis atıp ilerliyorum sürekli bazen düşman ile burun buruna bile geliyoruz sisin içinde :D

ben herhangi bir ek paket almadım bf3 için ek paketlerdeki oyun kalitesi nasıl ? 64 lük sunucular doluyor mu ?

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
bende assault'çuyum rush'da sis atıp ilerliyorum sürekli bazen düşman ile burun buruna bile geliyoruz sisin içinde :D

ben herhangi bir ek paket almadım bf3 için ek paketlerdeki oyun kalitesi nasıl ? 64 lük sunucular doluyor mu ?

Ben premium aldım. En çok da Aftermath seviyorum. Xbow bile geliyor silahların arasına Paket almadan zevki çıkmıyor oyunun. O yuzden Bf4 un premium unu bekleyeceğim.

topsecretkursad

Asistan
Reaksiyon puanı
1
burda herkes maalesef taraf tutuyor objektif dusunursek bf 3 grafik ve ses kalitesiyle ve tabiki multisiyle coddan ustun gibi ancak ne kadar taktiksel gercekci bir savas oyunu olsada zerre kadar simulasyon degil simulasyon icin grafikten daha cok bolca kucuk etken olmasi lazim (takim oyunu ornegin bir asker 6-7 mermide olmezmi coktan olur zirhli olsada arac kullanimi daha gercekci olmali mesela pilot kokpitin icindan savasmali yalnizca ruzgar gibi kucuk etkenler hava degisimindan etkilenme vurulunca direk olmeyip yerde kivranma bu daha cok gercekcilik icin bf 2 modlarindan 1 i adini hatirlamiyorum cok iyi (US Klavye kullaniyorum kusura bakmayin :)

iamkaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zevk meselesi.Ben taktik istemiyorum haldir kuldur dalmak istiyorsan cod al.Eger ben taktik yapicam heliye vs binmek istiyorsan bf al.

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TMac1 canım kardeşim oyun çıkdı ama türkiye'de yok sanırım.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Bu videodan sonra COD diyen varsa aklından şüphe ederim.

[video=youtube;3nJY7n8KaOY]http://www.youtube.com/watch?v=3nJY7n8KaOY[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
orcnd sen anca konuş cod bf ile karşılaştırılamaz çünkü cod en iyisi eyer bir haritada dönüp durduğumuzu düşünüyorsan sen sadece mw2 deki pizza ve hamburgerci dükkanı bölümünü oynamışsındır bi dikkat et cod mw2 de 5 tane etap var harita dev gibi yürü yürü bitmiyor sen bi onları oyna öyle gel mp sevenler bf yi tercih etsin çünkü cod un mp sini kurana kadar git bf indir ama single oynıyacaksan bf yi sil nedeniyse bi silah almaya çalıştım 15 dk da geliyor cod da ise (aslında codun da mp si fena değil ) 1 sn de alıyom silahı adamları tarmar ediyom yani bu özelliklere bakınca ki codun grafikleri de bf den daha iyi ve kontrolleride sağlam yani cod üstün geliyor hele ghost grafik anlamındada başarılı olacak mw3 den daha iyi olacak yani en iyisi cod

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
[MENTION=300503]thedark[/MENTION] oyun daha beta aşamasında bf4 full olarak daha yok olsa skidrow gibi gruplar verirdi.

Snipertr

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bu videodan sonra COD diyen varsa aklından şüphe ederim.

[video=youtube;3nJY7n8KaOY]http://www.youtube.com/watch?v=3nJY7n8KaOY[/video]

videoyu tam ekran yaptım. helikopter yere inmeden aldım tekrar mausu. yere indim ki ateş edemiyorum. ALLAHım noluyor bu mausa istediğim yöne de dönmüyor :) hahaha süper oyun ya. cod u da seviyorum bunu da (şimdilik bf3). bunu kafa rahatken codu ise canım sıkınken oynamak daha zevkli :)

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[video=youtube;yRriF6Pu1kk]http://www.youtube.com/watch?v=yRriF6Pu1kk[/video]
bf4 ve cod ghosts karşılaştırılmış,ghost un eksik yönleriyle baya dalga geçmişler:)

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Ben BF4 yada Ghost oynamadım.Ama CodMw3 ve BF 3 ü oynadım.

İkisi zaten aynı türde oyun değil.Kalkıp Cod da neden Tank süremiyorum bu nasıl oyun demek haksızlık olur.Yani adamlar koskoca tankı unutmuş olamazlar.Bilinçli şekilde o tankı kullandırtmıyor.

BF3 Mp bakımından Mw3 ü sollar.Yalnız tek bir Mod da bunu yapamaz.

BF3 Team Deatmatch ta Mw3 ü geçemez.Çünkü BF3 te Team Deathmatch oynarken tank vs. süremezsin sadece elinde silah ateş edersin.Ama Mw3 ün Team Deathmatch ında (Sadece TD de değil çoğu modunda) Helikopter çağırırsın(sürmene gerek yok 1dk. havada durur adam indirir.)F16 filosunu çağırırsın Bilgisayarla kontrol edilen cihazlar dan tutunda Minigun u na kadar hertürlü yardımcı araç gereci kullanırsın.Zaten ikisinin TD modunu oynarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Şunuda ekliyim Codun ne kadar tecrübeli olduğunu BF3 ü oynayınca anlıyorum.

Kişiselleştirme menüsüne gelirsek (silah ayarları özel yetenekler) Yine bariz bir şekilde Cod, Bf3ü eziyor.İlk Mw3 ü oynadığımda kişiselleştirme menüsüne çabuk adapte oldum.Kullanışlı ve rahattı.Ama bakın kaç aydır BF3 oynuyorum kişiselleştirme menüsünü hala çözemedim.Ben lazeri kaldırdıkça silahımda lazer oluyor.sonradan anladımki Hem Rus hemde ABD kuvvetleri için ayrı ayrı ayar yapıyorsun.

Grafik efekt ses konusuna girmeme gerek yok.BF3 oynarken o hazzı alıyorsunuz.Cod da sadece gürültü var. :)

Kısaca özetlersek.BF3 evet MW3 ü MP de sollar ama SP de MW3, BF3ü bariz ezer.Hem tecrübesiyle ezer hemde hikayesi ile ezer.

Bakın bende GTA5 var.Canım sıkıldı artık oynamaktan.Bıraktım 3 gündür BF3 oynuyorum.GTA Online beni hasta etti. 10 dk oyun oynuyorsun 5 dk. Loading ekranı çıkıyor.BF3 te aralıksız 2-3 saat oynadım 1 dk ki geçmedi loading ekranı.

er36po

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dostum, bf4'ü cod ghost ile karşılaştırmak,gelişen teknolijiye hakaret olur.
ben cod ghost'a 240 tl verdim,ve inanın verdiğime çok pişman oldum,bana göre bf3'ün bile rakibi yok.

burty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
BF4 indirdim ama crack daha yok saglam acıolmıyor oyun suanda ghostu ındırıyorum ama tanıtımlara bakacak olursak bf4 senaryosu ve gercekcılıgı cok ıyı goruyor gıbı

er36po

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

ddc281fb-0557-464b-bc1c-ea0ec2372519.jpg
Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition
Aktivasyon KoduEtkinleştirme Kodu :
Toplam Fiyat 230.00
10 tl ttnet üye indirimi hariç.
Açıklamalar

- - - Mesaj Güncellendi - - -

dostum halen inanmadınmı,Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition,fiyat 240 tl

- - - Mesaj Güncellendi - - -

BF4 indirdim ama crack daha yok saglam acıolmıyor oyun suanda ghostu ındırıyorum ama tanıtımlara bakacak olursak bf4 senaryosu ve gercekcılıgı cok ıyı goruyor gıbı

lütfen bf4'ü çalmayalım,satınalmanızı tavsiye ederim.ha cod ghost'a bişey diyemem.

3d-enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Cod ghost satın almayı bırak torrentten indirmeye bile değmez,kotaya yazık