Call of Duty: Black Ops Yarın...

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
NBA Eastern Conference Finalleri, merakla beklenen bir video oyununun prömiyerine sahne olacak! Öyle ki, Call of Duty: Black Ops, 18 Mayıs günü tanıtılacak.

PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için geliştirilen Call of Duty: Black Ops'un her yeni görüntüsü büyük ilgi topluyor. Yılın son çeyreğinde raflarda yer alması planlanan oyun ile ilgili yeni bir teaser yayınlandı. NBA Eastern Conference Finalleri esnasında tanıtımı yapılacak olan yapım, 18 Mayıs'ta televizyon ekranlarında olacak. İşte konuyla ilgili yayınlanan teaser:
Videoyu İzleyin

[SDNTV]http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/13099/t_codblackops_eastconfinals_ts.flv[/SDNTV]
:: Sıradaki Call of Duty oyunu, sizce serinin gelmiş geçmiş en iyisi olabilir mi?​

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
hepsi birbirinden güzel oyunlar İnşallah bu oyunda onlardan daha güzel olur.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Modern warfare 2 senaryosundan iyi olacak gibi... ama multiplayer cracki çabuk çıkar modern warfare 2 gibi olur sonu.. mw2 multisi geç cracklendi. bunda taktik belli o yüzden orjinal alan mw2 kadar olmaz diye düşünüyorum hele hele medal of honor ve crysis 2 ile aynı dönemde çıkacağını varsayarsak...

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Yüklenir yüklenmez başlayıp kaydetmeden kapatmadan bitirdiğim tek oyun.

fakcakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
1
net ve kesin tek yorum...xbox 360 da felaket zevkli olacak die düşünüyorum...herkese tavsiye ederim xboxu

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Çok aceleye gelmiş bir oyun bence. Hemen çıkartmaya çalışıp kısacık bir senaryo yapıyorlar.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Çok aceleye gelmiş bir oyun bence. Hemen çıkartmaya çalışıp kısacık bir senaryo yapıyorlar.

Treyarch yapıyor bunu ve acele değil MW2 çıkmadan önce çalışmalarına başlamışlardır senaryonun yeni motora eklencek çıkarılacakların.. Treyarch ile IW farklı ekipler çünkü acele olduğunu sanmıyorum. Treyarch en son oyununu 2008'in sonlarına doğru çıkardı. Aradan 2 yıl geçince çıkaracak Black Ops'uda yani..

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ben pek emin değilim MW2 den daha iyi olacağı konusunda.

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Call of duty black ops'un serinin en iyisi olacağını düşünmüyorum en iyisi call of duty modern warfare 2...