Call of duty black ops 2 şimdi heryerde!!!!!!

thedark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben yine thedark.Call of duty black ops 2 resmi olarak çıkmıştır.Hatta ben bu oyunun kullanıcılarındanım.Oyun tam bir harika.Oyunu bitirdiğim için sizlere bilgi vereyim:dil:
HİKAYE(CAMPAİNG)
Arkadaşlar CALL OF DUTY BLACK OPS 2 nin ilk bölümlerinde BLACK OPS 1 hikayesini devam ettiriyorlar.Bu oyunda hem ALEX MASON'u hem WOODS'u ve hemde yeni oyuncu DAVİD MASON(CODNAME:SECTİON)
I kullanıyoruz.Takım arkadaşlarımız:Harper,Salazar(hain),Adm.Briggs. Madam presenent(amerika başkanı.) ve Faih
Düşmanlar
1.RAUL MENENDEZ:Bu oyundaki yeni düşmanımız.Makarov'a benziyor.Raul menendez kız kardeşinin ölümünden çıldırıyor.Onu Woods öldürüyor.Ama Woods Raul Menendez'i öldürecekti.
Woods onu öldürecekti.Ama yanlışlıkla el bombası yatak odasına düştü.
BURAYI MUTLAKA OKUYUN::devil2::ALEX MASON'nın ölümü çok acıklıydı:crying:.Hudson,Woods,Mason ve Mcknight bir operasyona gidiyorlar.Hudson düşmanlar tarafından yakalanıyor ve Mason ve Woods'u
kandırıyor hayatda kalmak için.Woods Raul Menendez'i öldürmek istiyordu bunu biliyorsunuz.Düşmanlar Mason'u da yakalıyorlar.Woods'a sniper verip Mason'ı Raul Menendez olarak göstererek
Mason'ı öldürtmeye çalışıyorlar.Tabi buda işe yarıyor.Ama kafadan yerine ayaklarına vurarsanız Mason ölmez.Bayılır.Neyse hikayeden bu kadar
Multiplayer::thumbup:Şimdi geldik multiplayer'a.Silahlar.bölümler.hava saldırıları ve daha neler neler.Multiplayer takımları
1.Seal
2.Fbı
3.Milita
4.Mercs
ve daha fazlada vardır sanırım.
Z.O.M.B.I.E::cool::Herkezin merak ettiği şey.Zombiler mavi gözlü ve kafaya yapışan bir zombi var.EKO EKO ya benziyor.Adamlar da değişik.Ve bir bölümde otobüs var ve onu bir robot yönetiyor.
Benden bu kadar yorumlarınızı beklerim TROLOLOLOLOL
:dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil::dil:

aykutoglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"Call of duty black ops 2 resmi olarak çıkmıştır" derken ??
oyun 12 kasımda çıktı ve milyonlarca insan tıpkı benim gibi 2 günde bitirdi :D
oyun hakkında söylencek tek bir söz var.. daha iyisi ancak Call of duty black ops 3 olur :)

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Forever modern warfare!

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
niye şimdi durdur yere spoiler verdin anlamdım?

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Sana hikayeyi anlat diyen oldu mu?