Call Of Duty 5 - Bölüm Geçme Sorunu

HoT_JaZz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şelale akan bir mağaralı bölüm var oraya geldim tıkandım kaldım 3 tane ayrı yere konmuş paraşüt var askerin bitanesi sürekli get it miller diye bağırıyor bir türlü napıcağımı anlayamadım paraşütleri hangi tuşla alıyoruz yada bu kısmı nasıl geçicez bilen arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim.

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
valla ben paraşüt almakla ilgili hiç bir şey hatırlamıyorum eğer bahsettiğin şey çuval gibi bişeyse yanına gidip f ye bastığın zaman TNT bombası veriyor sana sende orada hedefteki yerlere tnt atıp uçuruyorsun. Hedefler haritada yıldızla gösterilmiş makinalılarla ateş eden minik sığınak gibi biyer 3 tane var üçünüde uçurduğun zaman bitiyor sanırsam. kolay gelsin.

PRQable

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunun ilk sürümündeki bug'lardan biri. Oyunun gidişatını bir şekilde etkilediğin için ortaya çıkıyor. Ya yeni patch'leri yükleyeceksin ya da ara sıra bu problemleri yaşayacaksın. Yani sadece o bölümde değil her bölümde başına gelebilir. Patch'leri yüklemeni öneriyorum.

PRQable

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstersen sana oyundaki birçok hatayı düzelten 1.1 patch'i vereyim. Burdan indirebilirsin. İndirdikten sonra eğer oyunun orijinal değilse crack yapman gerekir.

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
İstersen sana oyundaki birçok hatayı düzelten 1.1 patch'i vereyim. Burdan indirebilirsin. İndirdikten sonra eğer oyunun orijinal değilse crack yapman gerekir.

Bahsettiğimiz şey Single player değil mi? Arkadaşımız sadece bölümü geçemediğini söylemiş senaryoyu anlamamış bu kadar .

PRQable

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nerden nereye gittim ben ya:D. Neyse. Orada '6' basacak ve oradaki bombayı kapalı kapıya yerleştirip bombayı patlatacak.

HoT_JaZz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar saolun ama ben oyunu bitirdim bile :) verdiği 3 bombayı odalara atıp patlatmam gerekiyormuş

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
hata filan yok oraları patlatacaksın ama hangi tuştu hatırlamıyorum. zaten o bölümü başlattığnda ekranda şu tuşla patlat filan yazıyordu. oyunu biraz geri al, geriden başla bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş yaa ben gemi ile savaşa gittigimiz ye var ya orda tıkandım kaldım ne yapıcam bide orda komutanlar bana silah vermiyo nasıl yapcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hıc bırsey demiyo kı 100 defa patlattım hala bos yanı nasıl gecıyoruz anlamıs degılm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunun bir bölümüne geldim 3 tane tnt aldım haritada yıldız olan yerlere tnt leri atıyrm olmuyr odalara atıyrm olmuyr yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yhaw uçak savarlarlı bölümü nasıl geçiyoruz orda 2 tane adam duruyor ve napcamı bilmiyorum