Çalışma saatlerini düzenleyecek bir uygulama arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

mrjesus099

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben şöyle bi uygulama arıyorum haftalık günlük yıllık çalışma saatlerimi görebilceğim hergün çalışmaya başladığımda kronometre yi başlatçam bide durdurma olcak yemek banyo saatlerinde çalışmış sayılmayacağım için başlat durdur mantığında gayet basit en son da bitir tuşu haftalık kaç saat çalıştığımı görebilmek için bunlar verileri kayıtlı olcak bakıncabugün şu kadar saat çalışmışım işte bunu hafta ay yıl versiyonu haftalık ortalama saat i gösterir aslında buna benzer buldum ama arayüzü baya eski bilen varsa böyle bi app paylaşırsa sevinirim teşekkürler bide bunun saatlik ücret ayarlananları'da var ekxtra yanında oda varsa mükemmel olur bu hafta şukadar kazanmışım gibi düşünmek motive ediyor açıkçası amerikan sistemi gibi aynı thnks a lot şimdiden

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
tam olarak dediğini yapan uygulama bilmiyorum ama forest diye bir uygulama var odaklanma yardımı diye de geçiyor odaklandığın süre boyunca ağaç dikiyor sanal ormanına

mrjesus099

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler bakacağım [emoji3590]

mrjesus099

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Boosted
Atime logger
Bide zaman çizelgesi
Bunları buldum arayan olursa diye bakar
Biraz eksikliler var bunlarda tabi yine tavsiye ettiklerinize bakıcam

mrjesus099

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aslında başlığı kim düzeltti sağolsun aradığım şey ders takip programı imiş ben anlatamadım derdimi başlığı yazınca baya güzel şeyler buldum [emoji23][emoji3526]