Çalışan youtube video indirme sitesi var mı? (ücretsiz)

Bu konuyu okuyanlar

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
savefrom ve fvd eklentileri bana yardımcı oluyorlar sağolsunlar :D

Pvons

Asistan
Reaksiyon puanı
1

AhmetYasir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Video linkinde you ile tube arasına magic ekleyip enterlarsan da düzgün bir siteye yönlendiriyor. Sıkıntı çekmedim hiç.

FlickeM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bence en kısa yol şu :

İndirmek istediğiniz youtube videosuna gir. Ondan sonra yukarıda bir URL var www.youtube.com/watch?=1fy26 falan. Yukarıdaki linkte youtube yazısının başına "ss" yazıp enter'a tıkla (Yani link www.ssyoutube.com/watch?=1fy26 olucak). Orada sana hangi çözünürlükte indirmek istediğini soracak. Oradan istediğini seç, hemen indirmeye başlayacak.
:thumbup:

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Merhaba,

YouTube'tan video indirmem gerekiyor ama eski sitelerin çoğu programa dönmüş. RealPlayer ile indirebiliyordum eskiden fakat artık .meta uzantılı birşey indiriyor anlamadım gitti. Nereden indirebilirim programsız olarak?

---------------------------

YouTube'dan ücretsiz video indirme siteleri:

Flv2MP3: YouTube to MP3 – Free, fast and easy-to-use

Audio Thief: audiothief.com*-*Bu alan adi satilik.*-*En iyi audiothief bilgi ve alim kaynaklar.

atube proğramını kullan derim istediğin codece convert ediyor hemde hızlı indiriyor ben radyo programlarında hep onu kullanıyorum çok seri davranan bir program :D

Encor'e

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Launch YouTubeByClick << bu programı indirin tavsiye ederim youtube,vimeo,izlesene,facebook tabanlı videoları 1080P kalitede çeviriyor...