çalan müzik kendi kendine duruyor

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
iphone 12 pro cihazımda arabada müzik dinlerken müzigi kendi kendine durduruyor airpodsumda müzik dinlerken müzigim duruyor kendi kendine sorunu anlamadım format sıfırlama yaptım ama kafasına göre bazen durdurmazken bazende 2 dakikada bir müzigimi durduruyor sorunu anlamadım nedendir

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,002
Bluetooth ile alakalı olabilir, bağlantı kesildiğinde otomatik duruyor. Cihazın tüm güncellemelerini yapın.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
iphone 12 pro cihazımda arabada müzik dinlerken müzigi kendi kendine durduruyor airpodsumda müzik dinlerken müzigim duruyor kendi kendine sorunu anlamadım format sıfırlama yaptım ama kafasına göre bazen durdurmazken bazende 2 dakikada bir müzigimi durduruyor sorunu anlamadım nedendir
Güncel sürüme güncellemeni tavsiye ederim.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Cihaz cebinizde vs. ekranın açık kalıp basma olasılığı varmı acaba ?

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
güncel cihazim 16.0.3 bende bu sorun çok uzun süredir var arabada müzik açıp koyuyorum bi süre sonra kapanıyor müzik bazen sürekli oluyor bazen de az oluypr bazen olmuyor kulaklık taktımdada aynı şekilde

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Hoparlör den müzik dinleyince yapıyorum ? Bluetooth modülünde bir sorun olabilir.

Wifi ve Bluetooth aynı entegrede konumlandırılıyordu iPhone 8 ve öncesinde. X, Xs ve sonrası cihazlarda vaziyet nasıl bilmiyorum ama wifi tarafındada benzer bir kopukluk yada wifi bağlı olmanıza rağmen veri akışı olmama gibi durum yaşıyormuşsunuz ?

Son mesajlar