Soru Çakı Bıçak Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
İyi günler sevgili forumdaşlarım, sdn forumun açılış amacına çok uygun mu bilmiyorum ancak size de sormak istedim. Minik boyutlu bir çakı(sadece bıçak) arıyorum, öyle büyük bir şey istemiyorum kapalı hali 6 7 cm olan mümkünse anahtarlık olarak da kullanabileceğim bir çakı arıyorum. Minik bi araştırma yaptım ancak bilindik sitelerde kayboldum ararken. Böyle max 150 200 tl ye kaliteli bir çakı önerirseniz sevinirim

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
İsviçre çakısı(victorinox) alabilirsin ama 300e yakın fiyatı var.

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
Bunu da görmüştüm ama şöyle katlanabilir bi şey istiyorum bi de 30 liraya ne kadar kaliteli çıkacağına da emin değilim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

İsviçre çakısı(victorinox) alabilirsin ama 300e yakın fiyatı var.
Hocam onlara baktım da sadece bıçak alanlar 400 500 tl çok aşıyor bütçeyi

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
O bütçeye kaliteli hakiki çakılar ancak eskicilerde, bit pazarlarında olur. Diğer çakılar teneke çıkabilir.

TTbestemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günler sevgili forumdaşlarım, sdn forumun açılış amacına çok uygun mu bilmiyorum ancak size de sormak istedim. Minik boyutlu bir çakı(sadece bıçak) arıyorum, öyle büyük bir şey istemiyorum kapalı hali 6 7 cm olan mümkünse anahtarlık olarak da kullanabileceğim bir çakı arıyorum. Minik bi araştırma yaptım ancak bilindik sitelerde kayboldum ararken. Böyle max 150 200 tl ye kaliteli bir çakı önerirseniz sevinirim
Instagram cakistore var Ben hem kelebek aldim yaninda hediye olarak anahtar gorunumlu ama acilinca bicak olan anahtar verdiler bende anneme verdim istersen ordan Al kucuk bicakta satiyor ama Adama yazarsan sadece anahtari tekde satar guvenilir hemde Yani korkma Ben aldim