Rehber ⚡ CakeDefi 50$ Kazan⚡

Bu konuyu okuyanlar

Barisoksuz

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
1 NİSAN 2022 PAZARTESİ SAAT 13:20 GÜNCELLEMESİ: Cake DeFi, Paskalya için yeni ve güzel bir kampanya başlattı. Kaydolup 50 dolar yatır-çek yaptığınızda 40 dolar ödül alıyorsunuz ve üstüne ek olarak 10 dolarlık öğren-kazan ödülü alacaksınız. Toplamda kazancınız 50 dolar. 25 Nisan'da sona erecek kampanyayı kaçırmayın. Cake DeFi hakkındaki detayları aşağıda okuyabilirsiniz.
Ekran Alıntısı.PNG

132312132312.PNG

🔹 Cake Defi borsası davet kampanyası kapsamında yeni üyelere 50$ (735₺) ödül veriyor. (30$ yatırım bonusu 10$ quiz bonusu 10$ paskalya bonusu)
🔹 Yapılması gereken borsaya üye olup kyc doğruladıktan sonra minimum 50$ yatırmak, yatırıp hemen geri çekebilirsiniz.
🔹 Borsaya üye olurken (referral code) kısmında referans kodunun olduğuna emin olunuz.
🔹 Hesabınıza yatacak olan 50$ ödülünüz hemen yatıyor ancak 10$ bir ay 40$ altı ay faiz hesabında kilitli kaldıktan sonra çekebilirsiniz.
🔹Anaparanın APY oranı %42
🔹Siteye en az fee ile çekim yapmanız adına DASH atmanızı öneririm.
🔹 Hiçbir masrafa girmeden sadece 10 dakikanızı ayırarak 50$ (735₺) alıyorsunuz, geleceğe yatırımınız olsun...
🔹 Hesabınıza yatan coinler süresi dolunca tekrar kilitleniyor, freezer bölümünden otomatik kilitlenmeyi kesinlikle kapatmanız gerekiyor.
🔹 Kyc doğrularken adres onayı bölümünde e-devletten ikametgah indirin ve pdf olarak yükleyin, ekran görüntüsü kabul etmiyor.
🔹 Yatırım karşılatmak isteyenler için gereken tüm işlemleri ben sizin yerinize yapıyorum, üye olup kyc tamamlamanız yeterlidir.
🔹 Hesabınıza yatan ve süresi dolan DFI coinlerinizi kucoin borsasına çekip satabilirsiniz.
TELEGRAM İLETİŞİM
@barisksz

🔹 DefiChain Quiz Cevapları =) 1A 2B 3C 4B 5D
🔹 Bitcoin Quiz Cevapları =) 1A 2C 3B 4D 5D

Referans Linkim: QR ile Kayıt:
MyReferralQRCode.png

Referans Kodum: 683213
Referansla Kayıt ŞART! Bu bir referans kampanyasıdır.
Refsiz link: Cake DeFi – Get cash flow from cryptocurrencies

KANITLAR
1321.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

321.PNG

Son mesajlar