Bu konuyu okuyanlar

bedirhan.sergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba SDN ailesi;
Yeni bir telefon alacağım ve bunlar arasındayım. Sizin de farklı önerileriniz dâhil olabilir bu tartışmaya. Bütçe 1600 TL'den yukarı olmamalı benim ıçin.

***Performans/stabilite önemli
***Ekran büyüklüğü ve renkler önemli bir kriter.

Ayrıca internet üzerinden alışverişlerde pek tecrübeli değilim fiyatların değişimi konusunda. Önerdiğiniz telefonun temiz bir şekilde 2.el olarak kullanılmış olanını bile önerebilirsiniz. Fazla ve gereksiz para vermek istemiyorum, bu konuda da yardım almak zorundayım birinden.

Değerli fikirlerinizi, deneyimlerinizi, tespitlerinizi bekliyorum.

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.
4f5a45788685c2547f2e8a5a22f2b59b.jpg

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bu dördü arasında kalsam tercihim mi 5splus olurdu senin istediğin kriterlere uygun bi cihaz ama yerindew olsam c9 proyada bakardım ve bence 2.el alma zaten ithalatçı garantili oluyor adam boşuna satmamıştır bi sıkıntı falan çıkar sıfır almak daha mantıklı

bedirhan.sergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu dördü arasında kalsam tercihim mi 5splus olurdu senin istediğin kriterlere uygun bi cihaz ama yerindew olsam c9 proyada bakardım ve bence 2.el alma zaten ithalatçı garantili oluyor adam boşuna satmamıştır bi sıkıntı falan çıkar sıfır almak daha mantıklı
Bazıları gerçekten karar değişikliģi veya sonrasında doğan ihtiyaçtan satıyor olabilir ama dediğin gibi kimsenin niyetini bilemiyoruz maalesef. Gönül rahatlığı açısından sıfır almak en mantıklısı.

Bütçe 1500'e geriledi ve yukarsına çıkamıyorum. C9 Pro ve Xiaomi Mi5s Plus arasında fiyata değecek bir fark var ise zorlayabilirim aslında daha stabil, dayanıklı, kronik sorun olmadığına emin olabilirsem.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mİ5S Plus'un kamerası, Mİ5S'den daha kötü ona dikkat ederek al. Onun dışında senin kriterlerine uyan cihaz Mİ5S Plus

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bazıları gerçekten karar değişikliģi veya sonrasında doğan ihtiyaçtan satıyor olabilir ama dediğin gibi kimsenin niyetini bilemiyoruz maalesef. Gönül rahatlığı açısından sıfır almak en mantıklısı.

Bütçe 1500'e geriledi ve yukarsına çıkamıyorum. C9 Pro ve Xiaomi Mi5s Plus arasında fiyata değecek bir fark var ise zorlayabilirim aslında daha stabil, dayanıklı, kronik sorun olmadığına emin olabilirsem.
aslında öyle çokta fark etdecek gibi değil xiaomi mi5splus gerçekten güzel bir cihaz ve aynen gönül rahatlığı için sıfır almak en iyisi

bedirhan.sergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aslında öyle çokta fark etdecek gibi değil xiaomi mi5splus gerçekten güzel bir cihaz ve aynen gönül rahatlığı için sıfır almak en iyisi
Xiaomi Mi5s Plus'ta gitgide kararım kesinleşiyo fakat fiyat artar mı düşer mi beklemelimiyim 1-2 hafta kadar. Alırken nereden almalıyım nelere dikkat etmeliyim hangi varyantını ve rengini önerirsiniz? Bunlar da öneli ve almisken her sey otursun istiyorum.
Yanıtların için çok teşekkürler

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Xiaomi Mi5s Plus'ta gitgide kararım kesinleşiyo fakat fiyat artar mı düşer mi beklemelimiyim 1-2 hafta kadar. Alırken nereden almalıyım nelere dikkat etmeliyim hangi varyantını ve rengini önerirsiniz? Bunlar da öneli ve almisken her sey otursun istiyorum.
Yanıtların için çok teşekkürler
rica edrim ve buradan alabilirsin hepsiburada güvenilir sitedir şuan indirimde zaten ama öyle aşırı yükselip veya aşırı düşeceğini zannetmiyorum linki bırakayım inşallah yasak değildir ve yine ben olsam koyu grisini alırdım altın birazcık kadın işi gibi geliyor bana :D Xiaomi Mi 5S Plus 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı

bedirhan.sergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
rica edrim ve buradan alabilirsin hepsiburada güvenilir sitedir şuan indirimde zaten ama öyle aşırı yükselip veya aşırı düşeceğini zannetmiyorum linki bırakayım inşallah yasak değildir ve yine ben olsam koyu grisini alırdım altın birazcık kadın işi gibi geliyor bana :D Xiaomi Mi 5S Plus 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı
Renk konusunda haklisin [emoji1] [emoji1] fakat buyuk bi fark vardı diye hatirliyorum iki gun once koyu gri 1900e yakindi. Altın alicaktim az daha suan yine dusmus 1550'ye sanirim aliyorum artik [emoji3]

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Asus zenfone 3 diyerek kafanı karıştıracağım :) Bakmadan geçme bence.

bedirhan.sergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Asus zenfone 3 diyerek kafanı karıştıracağım :) Bakmadan geçme bence.
Postu atarken o da vardı. Sonradan niyeyse kaldırdım. Hangisi daha iyi diye sorsam Xiaomi Mi5s Plus vs Asus Zenfone 3... Yeni bir duello[emoji16]

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Batarya da önemliyse lenovo p2 ekle.

bedirhan.sergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Batarya da önemliyse lenovo p2 ekle.
O telefon çok kararsız ya millet şikayet yardirmis kronik bi problem olabilir.
Ayrica quickcharge oldugu icin mi5s plusta, sarj problem olmayacaktir benim icin. Batarya disinda daha iyi diyebileceginiz bir ozellik var midir?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
O telefon çok kararsız ya millet şikayet yardirmis kronik bi problem olabilir.
Ayrica quickcharge oldugu icin mi5s plusta, sarj problem olmayacaktir benim icin. Batarya disinda daha iyi diyebileceginiz bir ozellik var midir?
ekşi sözlükte okudum insanlar gayet memnunlar valla şarjının 2 gün rahat götürdüğünü yazmış cogu kullanıcı. sıkıntısı ses kalitesiymiş kulaklığı kötüymüş. valla ben olsam sahibinden sitesinde falan 1600 tl ye daha güzel telefonlar bakardım. daha önce 2 kere o site sayesinde telefon aldım. az kullanılmışları ve ya garantisiz olup çok ucuza olanları düşünebilirsin.

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
ithalatçı garantili huawei p9ada bakabilirisn oda gayet iyi

bedirhan.sergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ekşi sözlükte okudum insanlar gayet memnunlar valla şarjının 2 gün rahat götürdüğünü yazmış cogu kullanıcı. sıkıntısı ses kalitesiymiş kulaklığı kötüymüş. valla ben olsam sahibinden sitesinde falan 1600 tl ye daha güzel telefonlar bakardım. daha önce 2 kere o site sayesinde telefon aldım. az kullanılmışları ve ya garantisiz olup çok ucuza olanları düşünebilirsin.
2.el yanlisi degilim pek aslinda insanlar surekli elinden cikarmak icin yalan dolanla satiyor ama illa ki aralarinda temiz teklifler vardir

bedirhan.sergin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mi5 plus al geç. Bunu anlamak için profesör olmak gerekmiyor;):D
Kagit uzerinde ozellikler olarak cok iyi bir telefon ama yonga setinin anakartla birlikte nasil bir is cikardigi telefonun stabilizasyon ve performansini arttirir. Ozellikleri cok iyi olan bir telefon dusunun. Bir tik asagi donanimlardaki bir cihaz daha hizli ve optimize calisabilir.
Bu durum yonga seti ve donanimlarin birbiriyle uyumu ile ilgilidir.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
mi5s plusın kamerası mi5s den daha kötü yada mi5s kamerası daha iyi ona göre