C# yazılım dilini bilen var mı?

Bu konuyu okuyanlar

özgürsa

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar herkese merhaba c# yazılım dilini öğrenen,bilen arkadaşlar acaba öğrenirken neler yaptınız nasıl öğrendiniz yardım edebilir misiniz bir de c# yazılım dili ile neler yapılabiliyor tam olarak.

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
Reiz Videolardan Öğrenmeni Tavsiye Ederim Ayrıca Eğer Hiç Yazılım Bilmiyorsan Python İle Başlamanı Öneririm

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
İş yazılım olunca internet bunlarla ilgili birçok kaynak ile dolu zaten. Birinci ağızdan makaleler, videolar ve dersler var. Yazılım öğrenmek istiyorsanız nasıl başlayacağınız konusunda birçok kaynak var. En büyük dostunuz Google. Forumlarda ancak spesifik sorunlar konuşulabilir.

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
arkadaşlar herkese merhaba c# yazılım dilini öğrenen,bilen arkadaşlar acaba öğrenirken neler yaptınız nasıl öğrendiniz yardım edebilir misiniz bir de c# yazılım dili ile neler yapılabiliyor tam olarak.
C# Dili İle Uygulama Programlayabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

İş yazılım olunca internet bunlarla ilgili birçok kaynak ile dolu zaten. Birinci ağızdan makaleler, videolar ve dersler var. Yazılım öğrenmek istiyorsanız nasıl başlayacağınız konusunda birçok kaynak var. En büyük dostunuz Google. Forumlarda ancak spesifik sorunlar konuşulabilir.
W3School'da Var Mıydı ?
Şimdi Sizi Etiketliyecektim :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

C# Tutorial (C Sharp)
İngilizce Ama İşini Görür :)