C programlama kaynak önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Herif65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar elektrik elektronik okuyorum c programlama dilini öğrenmek istiyorum hangi kaynaklardan çalışmalıyım ve nasıl bir çalışma yolu izlemeliyim

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Merhabalar elektrik elektronik okuyorum c programlama dilini öğrenmek istiyorum hangi kaynaklardan çalışmalıyım ve nasıl bir çalışma yolu izlemeliyim
dil Türkçe İngilizce vs yanı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide PDF veya video veya site

Neden C peki, biri sizi yanlış yönlendirdiyse kötü olur, zaman kaybedersiniz. Lütfen soruma cevap verin.

C için güzel bi' kaynak: Free C Programming Book

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
konu sahibi

Sen onun ardına # işaretini koy bence.. Bazı kavramlar - pointerlar, manuel garbage collection, hafıza lockları - vs. ömrün boyunca sana gerekmeyecek belki.. Gerektiğinde öğrenirsin. Ama C ile başlarsan, 3 hesap makinesi programı yazıp sonra sıkılma ihtimalin çok yüksektir. C# ile bir şeyler yapabildiğini fiziksel olarak görebilmen moralini düzeltir.

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
konu sahibi

Sen onun ardına # işaretini koy bence.. Bazı kavramlar - pointerlar, manuel garbage collection, hafıza lockları - vs. ömrün boyunca sana gerekmeyecek belki.. Gerektiğinde öğrenirsin. Ama C ile başlarsan, 3 hesap makinesi programı yazıp sonra sıkılma ihtimalin çok yüksektir. C# ile bir şeyler yapabildiğini fiziksel olarak görebilmen moralini düzeltir.
Reiz bunu ben bile anlamadım adam nasıl anlasın biraz konuş :)

Herif65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
dil Türkçe İngilizce vs yanı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide PDF veya video veya site

Neden C peki, biri sizi yanlış yönlendirdiyse kötü olur, zaman kaybedersiniz. Lütfen soruma cevap verin.

C için güzel bi' kaynak: Free C Programming Book
Aslında okuldaki hocaların biraz yönlendirmesi diyebiliriz elektrik elektronik müh okuyorum sizce hangi dili öğrenmem gerek

Son düzenleme: