By_Efsane MutLu YıLLar

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
maria-1.gif

doğum günün kutlu olsun efsane kardeşim,
Rabbimden sana daha nice uzun ömürler bahşetmesini dilerim.

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Doğum günün kutlu olsun Furki! :D Allah daha nice mutlu senelere yaşatsın inşallah. :)

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
doğumgünün kutlu olsun by efsane
nice nice senelere..
her ne kadar yapamasakta temayı,
paylaş artık çalışan bir themee :D

şiir eşliğinde oldu yahu :p

Teşekkür ederim. Theme paylaştım ama olmadı :D

maria-1.gif

doğum günün kutlu olsun efsane kardeşim,
Rabbimden sana daha nice uzun ömürler bahşetmesini dilerim.

Teşekkür ederim. İnşaAllah..

Doğum günün kutlu olsun Furki! :D Allah daha nice mutlu senelere yaşatsın inşallah. :)

Teşekkürler Usoo :D

doğum günün kutlu olsun

Teşekkür ederim Eren abi :)

Doğum günün kutlu olsun,nice senelere :)

Teşekkür ederim

Doğum günün kutlu olsun... Nice mutlu yıllara...

Teşekkürler

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara :)

Teşekkür ederim :)

Nice mutlu yıllara Furkan :)

Teşekkür ederim Necati Hocam :)

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Ah be by efsane niye yaptın ki şimdi? Ne gerek vardı?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,909
Habersizim. Biri anlatabilir mi neler dönüyor forumda?

Kara haber mi var ne?

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Habersizim. Biri anlatabilir mi neler dönüyor forumda?

Kara haber mi var ne?
Anlatmam çok doğru olur mu bilmiyorum ama şöyle diyeyim by efsane kendisini batırdı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlatmam çok doğru olur mu bilmiyorum ama şöyle diyeyim by efsane kendisini batırdı.
veee… forum ailesini bölmeye çalıştı.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,909

Darbe filan girişimi yaşandı yoksa? Aç söyle artık yahu olan olmuş biten bitmiş açık konuşun burda ne varki? :D

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Darbe filan girişimi yaşandı yoksa? Aç söyle artık yahu olan olmuş biten bitmiş açık konuşun burda ne varki? :D
Forumda konusu açılması çok istenmiyor ama özetleyeyim, @by efsane SDN Forum'u hackleme girişiminde bulunmuş. Zaten @ÆSir açıklama yapmış forumda detaylıca. O yazıyı okuyabilirsin.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Forumda konusu açılması çok istenmiyor ama özetleyeyim, @by efsane SDN Forum'u hackleme girişiminde bulunmuş. Zaten @ÆSir açıklama yapmış forumda detaylıca. O yazıyı okuyabilirsin.

Birader, sen ÆSir'in yazısını okudunda mı burda saçmalıyorsun?
Sen istersen git bir daha oku.
By Efsane hack'lememiş, hesabı kullanılarak site hack'lenmiş.
O böyle adiliklere tevessül etmeyecek kadar şerefli, namuslu ve al-i bir gönül adamıdır.
Lütfen bilir bilmeden, anlayıp anlamadan biri üzerinde haysiyet cellatlığı yapmayın.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bir noktayı size kalın harfler ile yazıyorum.
Konu ile ilgili Furkan tarafından yapılan bir saldırı yoktur. Bunu yönetim de kabul ediyor.

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Birader, sen ÆSir'in yazısını okudunda mı burda saçmalıyorsun?
Sen istersen git bir daha oku.
By Efsane hack'lememiş, hesabı kullanılarak site hack'lenmiş.
O böyle adiliklere tevessül etmeyecek kadar şerefli, namuslu ve al-i bir gönül adamıdır.
Lütfen bilir bilmeden, anlayıp anlamadan biri üzerinde haysiyet cellatlığı yapmayın.
Yazıyı okudum ama onun yapmadığından emin olmadıkları için yolları ayırmaya karar vermişler. Muhtemelen @by efsane hesabını hackleyip hacklediler ama kim olduğu bilinmediği için by efsane dedim. Ona suç atmıyorum. Furkan namuslu birsidir.

Bir noktayı size kalın harfler ile yazıyorum.
Konu ile ilgili Furkan tarafından yapılan bir saldırı yoktur. Bunu yönetim de kabul ediyor.

Tamamdır moderatörüm ama ben sadece konuyu özetlemek ve uzatmamak için bu şekilde belirttim arkadaşa.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
@CCD ALLAH aşkına sen neler yazmışsın öyle üç - dört mesaj hem de... Kendinden yazdıklarından dolayı utanmalısın ve sanırım hem Furkan'a özür borçlusun hem de asılsız iftiralardan dolayı forumda yazarken bin defa düşünmelisin... Çünkü bile bile bir kaç mesaj yazmışsın haksızlık yapmışsın, hata olsa tekrar etmez.

Ah be by efsane niye yaptın ki şimdi? Ne gerek vardı?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,909
Oluyor böyle olaylar. Günahsız olduğunu biliyorsanız bərakın forumda kalsın Efsane.

Bir ara Xp zamanlarında internet FTP uygulaması indirmiştim. Programın özelliği vardı. İnternete bağlı olan İP adresleri rakam sırasına göre buluyordu. Bilmediğim İp adresler önüme dizilmişti o zamanda. Nedense meraktan programı kurcalarken başka bir kişinin bilgisayarına sızmıştım. Tüm dosyaları oyunları filan önümde duruyordu.
Hiçbirşey yapmadan geri çıktım. Yeniden İP adresleri arattım bu sefer Azeri Bankların isimlerinde İp ardesler çıktı önüme.

Dedim ki bu kadarıda yeter artık. Programı kapatıp sildim. O gün bu gündür o programla işim olmaz.

• Beğen
Reactions: CCD

CCD

Asistan
Reaksiyon puanı
217
8 yıllık konuyu hortlatmana ne gerek vardı?
Ehehehe, utandım yaptığımdan... Pişman oldum. Kabul ediyorum.

@CCD ALLAH aşkına sen neler yazmışsın öyle üç - dört mesaj hem de... Kendinden yazdıklarından dolayı utanmalısın ve sanırım hem Furkan'a özür borçlusun hem de asılsız iftiralardan dolayı forumda yazarken bin defa düşünmelisin... Çünkü bile bile bir kaç mesaj yazmışsın haksızlık yapmışsın, hata olsa tekrar etmez.
Konuyu ve olayları daha iyi anlayıp geldim. Çok çok özür dilerim Furkan @by efsane Zaten senin bunu yapamayacağını düşünmüştüm ama konuyu çok iyi anlamamışım... Pardon. Forumdaki kişilerden ve @by efsane'den @ÆSir'den çok özür dilerim. Affedin yanlış anlamama geldi. (Bence en büyük cesurluk, hatanı kabul etmek ve özür dilemektir.)

Oluyor böyle olaylar. Günahsız olduğunu biliyorsanız bərakın forumda kalsın Efsane.

Bir ara Xp zamanlarında internet FTP uygulaması indirmiştim. Programın özelliği vardı. İnternete bağlı olan İP adresleri rakam sırasına göre buluyordu. Bilmediğim İp adresler önüme dizilmişti o zamanda. Nedense meraktan programı kurcalarken başka bir kişinin bilgisayarına sızmıştım. Tüm dosyaları oyunları filan önümde duruyordu.
Hiçbirşey yapmadan geri çıktım. Yeniden İP adresleri arattım bu sefer Azeri Bankların isimlerinde İp ardesler çıktı önüme.

Dedim ki bu kadarıda yeter artık. Programı kapatıp sildim. O gün bu gündür o programla işim olmaz.
Furkan @by efsane forumda kalmalı kesinlikle.