Bvt Live Tv 3.0 Çıktı !

Bu konuyu okuyanlar

cizgisinema

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BVT Live TV 3, 1 Mart 2009 da kullanıma sunulacak

Türk programcılar tarafından yazılan BvtLiveTv 3.0 en geniş kapsamlı multimedya yazılımı olmaya aday.

CanlıTv.com® ekibi tarafından yazılan ve dünyanın en büyük Türk yapımı multimedya yazılımı olma özelliği taşıyan BvtLiveTv 3.0, 1 Mart 2009 tarihinde ücretsiz olarak kullanıma sunulacak. Müzik dosyaları , video dosyaları ve canlı yayınlar (internet radyo ve televizyonları) için ayrı ayrı uygulamalar kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran BvtLiveTv, eklentiler özelliği ile de oyun oynamaktan, online video ( google,yahoo video vs.) izlemeye kadar kullanıcılarına sınırsız eğlencenin kapısını aralıyor.

Altı kişilik bir ekiple yaklaşık bir senede tamamlanan yazılım, Türk programcıların dünyadaki diğer medya programlarını geride bırakabilecek özelliklere sahip bir program yazabileceklerini kanıtlamış oldu. İlk versiyonu 1 Nisan 2005’ te kullanıma sunulan yazılım, geçen süre içerisinde sadece online radyo ve TV programı olmaktan çıkartılıp, geliştirilerek tam bir medya yazılımı haline getirildi. Halen çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan yazılım, bu yeni versiyonu ile çok daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Ayrıca bu versiyonun sahip olduğu dil desteği özelliği, programın Türk kullanıcılar dışındaki kullanıcılara da hitap edebilmesine olanak sağlıyor.

Aşağıdaki linki tıklayarak programı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz

BvtLiveTv 3.0 http://www.bvtlivetv.com/

Programın yeni sürümünde sunduğu özelliklerden başlıcaları:

1 – Bilgisayarınızdaki multimedya dosyalarını (mp3, wma, avi, mpg, ) oynatabilme özelliği
2 – Zenginleştirilebilir eklentiler desteği ile tam ekran oyun oynayabilme, son dakika haberlerini okuyabilme, namaz vakitlerini takip edebilme gibi birçok eklentiye direk erişim özelliği
3 – Ses kayıt modülü ile oynamakta olan medyanın sesini kaydedebilme özelliği
4 – Online TV ve radyo yayınlarını kullanıcı dostu yeni arabirimi ile kolayca takip edebilme özelliği
5 – Favorilerim bölümü ile kanal listesini kişiselleştirebilme özelliği
6 – Skin (Arayüz) desteği ile farklı görünümlerle programı kullanabilme özelliği
7 – Programda yapılan değişikliklerin otomatik güncellenmesi özelliği
8 – Yeni medya kontrol butonları ve kısa yolları sayesinde, medya dosyaları üzerinde daha kolay kontrol özelliği
9 – Her kullanıcıya ayrı medya listesi kaydedebilme özelliği
10 – Birden fazla dilde kullanılabilme özelliği

Tel : 0 (262) 644 59 58
Gsm : 0 535 384 72 72 (Eyüp AKSOY – Sorumlu)
http://www.canlitv.com

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Bu Korsan Değil Mi Emmi Oğlu

cizgisinema

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
virüslü olduğunu söylüyolar. arkların bilgisayarına bundan verdim. virüs çıkmış

32 ayrı virus programından testten geçirilmiştir, tamindir ve inndir.com da reklamı yapılan bir programdır. Kesinlikle böyle bişey olamaz arkadaşınıza başka yerden bulaşmıştır virus.

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
indirdim. ama bundan bi önceki sürümünün grafiği daha güzeldi.

cizgisinema

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yorumlar için teşekkürler..

atlantizzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tesekkürler böyle bi programı yazan bizlere sunan emegi gecen herkese saygılar sunuyorum harikasınız varoluunnnn

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ben kullanıyorum çok güzelde çalışıyor. teşekürler.

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
başarılı bir çalışma tebrik ediyorum fakat televizyonların online izleyenlere karşı cimri bir tutumu var online birkaçyüz kişi izlediği zaman yayın kesilecek noktaya varıyor tv sahiplerinin bu duruma çare bulması şart

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
Programı beyendim. Fakat kanal seçimlerinde problem var. Atıyorum 32 . sıradaki A kanalını seçmek için 34. sıradaki B kanalına tıklamak gerekiyor. :S

atlantizzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
efendim internet dünyasında dünyanın neresine giderseniz gidin akılı olmak birsey degil o aklı yerinde kullanmaktır yazılımlarla program yazanların bizlere buyuk katkı saglayan internette bilgi icin dolasan biz işcilerin gelecek teknolojidedir teknoloji insanları yönetecektir buyuk özverilerle böyle güzel yazılımları bizlere sunan sizlere sapka cıkarır sonsuz saygılarımı sunarım herkese saygılar gulal

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Denedim hiç beğenmedim kaldırdım.

tvnet online media center

daha iyi..

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
güzel program... windows 7 kullanıyorum.. ie'nin beta olmasından kaynaklanıyor olabilir resimdeki gibi bir hata verdi başlangıçta ama çalışmasını engellemedi..

çalışmalarınızda başarılar

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben çok beğendim.. gerek görünümü ve çalışması çok hoşuma gitti. Ellerinizi sağlık.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
umarım birisi bakar artık çok uğraştım ama bir sonuç alamadım..

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
programı koyuyorsunuz sorunlara cevap vermiyorsunuz anlamıyorum..
2 saatir biri cevap yazacak die bekliyorum..

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Kardes hata hakkında daha ayrıntılı bilgi verirsen sana yardımcı olabiliriz.

Mesela işletim sistemin ne? Progami kurulumdamı hata veriyor. Yoksa açıncamı. güncelleme yaaparkenmi. biraz bilgi verirsen yarımcı olabililriz teşekkürler.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
böyle kaldı yani kimse bişey bilmiyormu bu konu hakkında?