• Yeni nesil Apple TV 4K inceleme!

    Apple'ın geçen sene iPhone XR'ın A12 Bionic işlemcisi ile ürettiği Apple TV 4K modelini kutusundan çıkarıp inceledik.

Büyük Projeme (Haber sitesi projeme) Ortak arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

panteist

Öğrenci
Katılım
14 Ekim 2012
Mesajlar
36
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
Yeni bir haber sitesi için ortak arıyorum.


Tekrar ediyorum. Haber sitesi yenidir. ve tam faaliyete geçmemiştir. En fazla 7-8 Gün içerisinde tüm sistemi oturacaktır.


Esasen ortak almayı planlamıyordum ama farklı bir beyin ile çalışmak hem daha az yorar hemde daha zengin fikirler üretmemize yardımcı olur gibi düşündüm.

Tema durumu
Sistem WP üzerine kurulu.
Premium bir tema ile başlandı.
Tema Türk insanı davranışlarına uygun editlenecektir.
Akabinde Tema adeta baştan yazılacaktır. (detaylar Skype / Telefon)


Eklentiler
Premium Seo eklentisi
Auto spinner eklentisi
3 Adet bot (özel yapım içerik botları)
Habere Özgün resim ekleme eklentisi (detaylar: Skype)
Makaleyi hedef kelimelerde işaretleme eklentisi (detaylar: Skype)
Sınırsız bilgi makalesi çeken bot eklentisi (detaylar: skype)
HOSTING
Hosting şimdilik bana ait bir VDS'de barınmakta. ikinci ay özel konfigürasyonlu performans odaklı Salt: Nginx tabanlı bir host'a taşınacak. Host masrafı aylık 200 TL. Host bakım elemanı masrafı aylık 100 TL
HABER AJANSLARI
Piyasada ki 2 büyük haber ajansı ile anlaşma yapıldı. (görseller dahil)
Günde en az 150 haber panele düşecek.
Otomatik bot sayesinde paneldeki haberler otomatik yayınlanacak


SEO ÇALIŞMASI
Site dışı Seo çalışmalarını tamamen üstleniyorum. site içi yazılımsal seo çalışmalarını da üstleniyorum. lakin makale içi seo çalışmaları yazarlara ait olacak. Zaten makaleler ajans+bot aracılığı ile geliyor. Editörlerin/Yazarların tek görevi seo uyumlu yapmak olacak.


Kar ORANI Ve hisse paylaşımı
Arkadaşlar bu zamana kadar yaptığım yatırımlar hariç ve bundan sonraki rutin giderler dahil olmak kaydı ile salt kardan %40 öneriyorum. Yani yaptığım yatırımlar zaten 2,000 Liraya yaklaştı. Sadece botlar yetti zaten. bu harcadığım paraları saymıyorum. ama hosting gibi rutin giderler veya tanıtım yazısı gibi seo giderleri ortaklık koşulları arasındadır.


İçerik planı
Arkadaşlar içerik sadece ajanslardan çekilen sıcak haberler değil, Haberler dışında Hava durumu, Astroloji, İddia, Dini bilgiler, Spor, Kredi hesaplama, Trendler, Yol/Trafik durumu, vb bir çok alandan içerikler bulunacak sitede. Bazı detayları buradan paylaşamıyorum. ilgilenenler ile skype, mail telefon aracılığı ile bazı detayları iletebilirim.


Beklentilerim.
Anlaşma sağlamadan önce istanbul içi yada dışı bile olsa farketmez yüzyüze gerçek bir tanışma ile tüm detayları konuşabiliriz. konuşmalıyız.


Arkadaşlar en büyük beklentim şudur ki; pastadan alacağı payın büyüklüğünü değil de pastayı nasıl büyütürüz'ü düşünen biri olması gerekiyor. yani fikirleri ile katkı sağlamanız en büyük önceliğimdir.


Ayrıca Arkadaşlar bilindiği gibi google News kaydı için en az 4 editör olması gerekiyor. (bir tanesi gece editörü). Bu editörleri sizin karşılamanızı beklemekteyim. Ayrıca günde 1 adet orjinal Özel haber girişi beklemekteyim.

Ayrıca siteye aradığım ortaklık yapısı Kar ortaklığıdır. yani domain, Host, Kısacası site bana aittir ve öyle kalacaktır. ama bu demek değildir ki "İSTEDİĞİM ZAMAN TEKMEYİ BASARIM" gibi bişey yoktur. Buna şöyle bir garati/Güvence verebilirim. Gerekirse noter dahil onaylı/imzalı karşılıklı bir antlaşma/Sözleşme yapabiliriz. Her sene yenilenmek sureti ile gibi ibareler ekleyebiliriz. Nihayetinde günde 200+ post girilecek bir haber sitesi 6 ay içinde günlük 1M hit alır gibi düşünüyorum. Yani Çok iyi planladığıma inanıyorum. Bu nedenle hızla yükselen bir proje olacak. Eklemeliyimki; Bu projeye yaklaşık 1 Senedir çalışıyorum. (ispatlayabilirim)


Editörlerin görev planı ile ilgili kafamda bir taslak var. tartışıp anlaşabiliriz.


Soru Öneri ve görüşleriniz için PM atmanız kafidir. PM isterken Lütfen sorularınızı iletin. 22 Yaş altı ve Öğrenciler lütfen yorulmayın.
 

Stutt

Öğrenci
Katılım
26 Kasım 2014
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
Merhabalar, konu ile ilgili pm attım. Ayrıntılı anlatımınız için teşekkür ederim.
 

Son mesajlar

Üst