Büyük İkramiye Hayalleriniz?

Bu konuyu okuyanlar

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Hayırlı günler arkadaşlar.
Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantınızda hiç bir şeyin sizi üzmemesini diler ve yeni yılınızı candan kutlarım. Bildiğiniz gibi yeni yılın gelişinden çok milli piyango ikramiyesi keşke bana çıksa dediğiniz olmuştur. Hele ki o kurduğunuz güzel hayaller ile de taçlanırsa bir başka olur. İşte benim sorum şu şuan talihli kişi sizsiniz. O an ilk icraatınız ne olurdu?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Hayalim yok. :) Haram para olduğu için elime geçse de bile yakarım, toz haline getiririm. ?

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Her sey Bi yana Isın içinde Sahtekarlik Diz Boyu, Adamlar Benım verdıgım Para ile yapıyolar, Örnek Burda Milyonlarca ınsanın Hakkına Tecavüz edenler varken Ümidim olsa bile olmuyor, Bunlara verecegim PARAYI Borsa ya YATIRIRIM, KAYBETSEMDE EN AZINDAN Kımsenın Eli Degmez..

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Büyük ikramiye bu yıl bana çıktı. Şimdi bunu kimseye çaktırmadan, bir şekilde gidip paramı çekmem lâzım. Evde de boş yer yok.
3 Ton ediyormuş. Oda göçer de, komşunun başına iner mi? diye korkuyorum. Ya da bir ağacın dibine gömsem de, ihtiyacım oldukça, geceleri kimse görmeden gidip alsam mı?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Eğer piyango (kumar) değil de bedava çekiliş olsaydı ve çıksaydı o para helal olurdu. Borcumu öderdim, görevlerimi yapıp, belki de Rusya'ya ziyaret ederdim akrabam için. Piyango, İddaa, Ganyan'larla uğraşmayı sevmem.