[Bütçem Güncellendi] Maks. 2500₺ telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ertucift

Öğrenci
Arkadaşlar, 2500₺ yazdım ama 2500'e kadar zorlamayan öneriler yazarsanız mutlu olurum. Aklımda şu an Realme 6i var sizce nasıldır, kamerası nasıl?
İstediğim özellikler:
  • 64/128 GB dahili hafıza
  • İyi bir işlemci
  • 4 GB RAM
  • Batarya da ≥4000 mAh
General Mobile önermenizi istemiyorum ve lütfen daha önceki konuların linkini atmayın:)
Hocam 500 tl daha artırabilirsen bunu öneriyorum

Artıramazsan da bunlar gayet ideal cihazlar

depresif hardal

Öğrenci
Cezalı
Hocam 500 tl daha artırabilirsen bunu öneriyorum

Artıramazsan da bunlar gayet ideal cihazlar

Arttıracak durumum maalesef yok çünkü 1700₺'den bu fiyata çıktı ancak benim fiyat aralığımda önerdiğiniz telefonlardan daha iyi özelliklere sahip telefonlar mevcut. Şu an aklımda Realme 6i var ama bakalım hayırlısı.

Cvnmrt

Profesör
Poco niye bütün telefonlarını getirmiyor? Nasıl olsa Türkiye'ye giriş yaptı ? Zaten bir tek Poco m3 gelmemiş az telefonu varmış poconun
Çoğu telefonu Redmi markası altında geldi aslında mesela Poco M2 Redmi 9 ile neredeyse aynı cihaz yine aynı şekilde Poco C3 ile Redmi 9C, Poco M2 Pro ile Redmi Note 9 Pro veya tam tersi Redmi K30 Pro Poco F2 Pro olarak geldi. Sadece aynı telefonu çıkardık dememek için ufak değişiklikler yapıp başka marka altında tekrar piyasaya sürüyorlar. Poco M3 ise yeni tanıtıldı Türkiye'ye gelecek. @alpotter ın dediği gibi sadece Poco X2 gelmedi.

SDN Son Haberler

Son mesajlar