Bütçe net 4000 TL gaming laptop tavsiyesi istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

canberk_96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer ikisi arasında seçim yapmak istiyorum dersen ikiside özellik bakımından yakın ama asusun ekran kartı 4 gb o yüzden benim tercihim asus olurdu tabiki bu sadece kişisel görüşüm

Byperest

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Casper nirvana c 800 al 16 gb ram

casper'dan canı yanan arkadaşlarım var o yüzden casper almayı düşünmüyorum

Eğer ikisi arasında seçim yapmak istiyorum dersen ikiside özellik bakımından yakın ama asusun ekran kartı 4 gb o yüzden benim tercihim asus olurdu tabiki bu sadece kişisel görüşüm

benimde 4 gb ekran kartından dolayı asusa biraz daha istekliyim ama bilemedim şimdi tecrübe edinmediğim için lap-toplarda, varsa aramızda kullanan fikirlerini alırım doğrusu.

tolgaguzel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MSI' a göre asus çok daha kullanışlı ve kasa olarak göze hitap ediyor. Sana tavsiyem Asus olur.

CusHe

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Kesinlikle Msi al çift fanı üç kademeli performans ayarı cooler booster teknolojisi hiçbir laptop da yok sen bende Asus severim ama Msi al kesinlikle Msi de ısınma sorunu olmayacaktır sonuçta çift fanı bu büyük bir avantaj ve Asus un depolama birimi sata yani 2-3 kat daha yavaş Msi al gönül rahatlığıyla

emre56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kardeşim istediğin cihazı al fakat Asus depolama birimi daha yavaş falan değil ben iki ürünü de inceledim Asus un gövde malzemsi ALÜMİNYUM bu malzeme uzay ve havacılık sanayisin de sıkça kullanır sebebi zor şartlara dayanıklı olmasıdır artı Asus da Ice COOL teknolojisi ile soğutma durumunu desteklemiştir. depolama ya gelince Msı da da Asus da da 1tb+128ssd mevcut Asus un 1tb hdd 7200 rpm Msı 1tb hdd 5200rpm ikisi de sata
bence doğru kararı sen verirsin..

Draker

Doçent
Reaksiyon puanı
60
İkisi de i7-6700HQ işlemciye, GTX960M ekran kartına ve 128GB SSD'ye sahip. Asus'un üstünlüğü: ekran kartının 4GB olması. Ancak MSI'ın çift fanlı soğutma, arka aydınlatmalı steelseries oyuncu klavyesi ve ince + sağlam tasarımı var.