Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
197

Oynanacak oyunlar=Valorant-LoL-Zula :D- [Grafik önemli değil , Akıcılık lazım]
Fikir almak için konu açtım dolar çok yüksek :(

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290

2450₺ gibi bir fiyat oluyor. Tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
197

2450₺ gibi bir fiyat oluyor. Tavsiye ederim.
Monitör fiyatları beni dellendirecek 2400tl oluyor 3000tl of ya

Tuna Günay

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar hocam. Öncelikle Casper pişmanlıktır. Casperın üst seviye laptopları bile dehşet ısınırken bu günlerde yapılabilecek en kötü seçimlerden biri olur. Ayrıyeten tercih edilirse pek ileri düşünülmüş olunmaz. Size tavsiyem kasayı tercih etmeniz. Kasayı tercih ederseniz çoğu günümüz oyununu takılmadan 1080p oynatır. Hem ileride upgrade etme fırsatınız olur.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Evet maalesef. Sene başı 1400 olan monitör şuan 2000₺.

Reaksiyon puanı
197
Casper laptopa öylesine baktım en mantıklısı kasa zaten onu bende biliyorum
ama şöyle bişe var 2100 tl kasa tamam buraya kadar çok güzel
fakaaat en kötüsü 600tl monitör oldu sana 2700 ses sistemi felan derken oldu 3000 h.o :(

Tuna Günay

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Casper laptopa öylesine baktım en mantıklısı kasa zaten onu bende biliyorum
ama şöyle bişe var 2100 tl kasa tamam buraya kadar çok güzel
fakaaat en kötüsü 600tl monitör oldu sana 2700 ses sistemi felan derken oldu 3000 h.o :(
Gerçekten bu devirde iyi bir bilgisayarı bırakın yarı yolda bırakmayan bir sistem toplamak bile lüks. Size tavsiyem aceleniz yoksa biraz beklemeniz olacaktır. Virüsün etkileri azaldıktan sonra daha uygun fiyatlı ürünler yakalayabilir, indirim peşinde koşturarak daha ucuza getirebilirsiniz.

Reaksiyon puanı
197
Gerçekten bu devirde iyi bir bilgisayarı bırakın yarı yolda bırakmayan bir sistem toplamak bile lüks. Size tavsiyem aceleniz yoksa biraz beklemeniz olacaktır. Virüsün etkileri azaldıktan sonra daha uygun fiyatlı ürünler yakalayabilir, indirim peşinde koşturarak daha ucuza getirebilirsiniz.
kanka hiç acelem yok şuan ihtiyacımda yok LGS'ye gireceğim Lise 2-3 gibi alırım diyorum fakat üniversite'ye geçtiğimde masaüstünü nasıl taşıcam?????

Tuna Günay

Asistan
Reaksiyon puanı
81
kanka hiç acelem yok şuan ihtiyacımda yok LGS'ye gireceğim Lise 2-3 gibi alırım diyorum fakat üniversite'ye geçtiğimde masaüstünü nasıl taşıcam?????
Bende geçen yaz LGS ye girmiştim ve ondan sonra pc toplamıştım. Açıkçası bence üniversite için şimdilik çok acele etme. Zamanın geldiğinde daha iyi bir laptop alacak bütçen olur. Zaten şuan ki bütçendeki bir laptop seni tatmin etmez. ( Kendi deneyimimden konuşuyorum 7.sınıfta bende buna benzer bir laptop almıştım. )

Reaksiyon puanı
197
Bende geçen yaz LGS ye girmiştim ve ondan sonra pc toplamıştım. Açıkçası bence üniversite için şimdilik çok acele etme. Zamanın geldiğinde daha iyi bir laptop alacak bütçen olur. Zaten şuan ki bütçendeki bir laptop seni tatmin etmez. ( Kendi deneyimimden konuşuyorum 7.sınıfta bende buna benzer bir laptop almıştım. )
Tamamdır eyw