Bütçe 4000 laptop tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

feal124

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 hafta sonra dizüstü bilgisayar alacağım. Bu konulara uzun zamandır uzağım. Çeşitli yerlerden bilgisayarlara baktım, fiyat ve sistem açısından monsternotebook lar en iyi gibi duruyor ama hiç kullanmadım ve internette çeşitli yorumlar var. Kullananlar bilgilendirirse memnun olurum. Benim istediğim, ekran kartının gtx1000 serisinden olması ve ssd si olması, bu ikisinden taviz yok. Bellek 8 yeterli galiba zaten onu sonra yükseltebilirim. Ekran kartının 2 veya 4 gb olması çok farketmiyor işlemciden dolayı diye duydum. Markaların sağlamlığı, sorunları hakkında kullananlar bilgilendirirse memnun olurum. İnternetten alacağım için siteler hakkında da bilgilendirirseniz çok makbule geçer, şimdiden teşekkürler.

Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar

Dell Gaming Firelord 7567 B7700D128F161C Notebook

MSI GL62M 7RD-609XTR Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Dell 'in gaming serisi gayet iyi ancak bu işin piri Monster. Ayrıca oyun için alacaksanız 17.3 ekran olması sizin içinde bir avantaj olacaktır. :) Monster şirket sahibinin oğluna aldım fakat kullanmadım, bu sebepten yorum yapamayacağım..

Muhakkak kullanan çıkacaktır.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Dell 7567 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim kesinlikle Dell'den başka cihaza bakma bu fiyatta pişman olmayacaksın.Bu arada çoğu kişi bilmez Alienware serisi olarak bilinen gaming laptop serisi de Dell markasına aittir yani Dell de gaming laptop konusunda çok başarılı.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Benim önerim Monster'den yana olur.Dizüstü oyuncu lettopları çok iyi ve performanslı cihazlardır.