Burcu Güneş Referandumda Evet Diyerek Hacca Gidecek!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
burcu-gunes-referandumda-evet-diyecegim-hacca-gidecegim-243914-5.jpg

Ünlüler referandum ile ilgili görüşlerini bir bir açıklamaya başlarken, yeni bir açıklama Burcu Güneş'ten geldi. İktidar partisine yakınlığı ile bilinen sanatçı, Yenikapı ruhunun korunması gerektiğini vurgulayarak, anayasa değişikliği için yapılacak referandumda evet oyu kullanacağını açıkladı.

Birlik Ve Beraberlik Bozulmamalı!

Türkiye'de özellikle darbe süreci ile birlikte başlayan birlik ve beraberliğin bozulmaması gerektiğini söyleyen Güneş, bu konuda evet demenin daha uygun olduğunu söyledi. Atatürk ile ilgili gündemde yer alan tartışmaları da eleştirilen Burcu Güneş, ortak değerlerin ayrıştırıcı olmadığını ve tam tersi birleştirici noktalar olduğunu söyledi. Atatürk gibi ortak değerin Türkiye'de ayrımcılık yaratmaması gerektiğini söyledi. Sandıktan çıkan karara herkesin saygı duyması gerektiğini de özellikle vurgulayan Güneş, yaptığı bu açıklaması ile birlikte herkese saygı, sevgi ve sağduyu çağrısında bulundu.

Hacca Gideceğim!

Referandum süreciyle başlayacağı yolculuğunu Hac görevini yerine getirerek sürdürmek istediğini söyleyen Burcu Güneş, hacca gideceğini de böylece paylaşmış oldu.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Referandumda "hayır" oyu vereceklerin de hacca gidebildiğini bu ablaya birinin söylemesi lazım.

Son düzenleme:

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
2 ayrı röportaj verseydi keşke. birincisi "hacca gideceğim" başlığı altında, diğeri de referandumda evet vereceğim şeklinde olmalıydı. referandum yolculuğunun hacla ne alakası var. ben de referandum süreciyle birlikte yıllık izne çıkacağım mesela, oldu mu şimdi :D

tezcan_34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teknoloji sitesi editörüne sormak lazım. bu haberin site konseptiyle ilgisi nedir? Amaç sadece haber paylaşımı ise bu "Editör" arkadaşın diğer görüşleri içeren paylaşımı var mı?
Hacca gitmek ile referandum'un habere konu olması ise tamamen algı operasyonundan ibaret... Hacca gidenlerin muhafazakar insanların evet demesi gereklilikmiş gibi empoze edilmeye çalışılıyor. Tıpkı birkaç gün önce sahte imamların Evet diyeceğini söylediği video gibi...

Lütfen bu haberleri değil! ilgili yasanın maddelerini okuyun ve geleceğinizi göz önünde bulundurun nasıl bir dünyada nasıl bir hayatta yaşamak istediğinizi düşünerek oy verin.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Burcu teyze referandum oyun seni ilgilendirir açıklaman oyunun geçersiz kılar ayrıca Hacca gitmek için kimseden izin,onay almak zorunda değilsin reklamını yapman doğruda değil...

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Kendisine hayırlı olsun.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
vatana millete hayırlı uğurlu olsun herşeyde bir hayır vardır...
sağlıkla hayırlara vesile olur...