Burçlara önem veriyor musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
gazete köşesinden vatandaş burcunu okuyor

bu gün şanslı gününüz:)
zıııırrr kapı çalyor
-abi senedin günü geçmiş,icraya verilmişş!!!! (hadee hööö):imp:

sağlığınız yerinde,bu ay burcunuz size gülüyor?
Adam hastanede ,cani dişinde,acı içinde

iki basit örnekti bunlar

Aynı gün,aynı saat doğan ama kimisi borç içinde ,kimisi ölüm döşeğinde,kimisi hapiste,kimisi hastanede,
düşünsenize aynı ay içinde doğan 1000-3000 kişi var?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ben senin psişik güçlerinin olduğunu düşünüyorum abi ? nasıl anlamazsın? Bizede mi ?
Burada, bu forumda gerçekten psişik güçleri olduğuna inandığım (!) (?) biri var, zaten ilgili benzer bir konusu da mevcut ama foruma uğramıyor... :

seciL

Bu arada Seçil Hanım'a fal baktıranlar ya mefta olur ya da neyse ... ??

Kutto

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Fazlasıyla inanmıyorum ama dediklerinin çoğunu taşıyorum :D garip bir durum yani ben de çözemedim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
MedyumMemiş fala inanmayın fal bakmayın batırtmayın derdi hatta iskambil,tarot falını asla denemeyin derdi gazete köşesinde nazar boncuklarını da atın diyordu...

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Burada, bu forumda gerçekten psişik güçleri olduğuna inandığım (!) (?) biri var, zaten ilgili benzer bir konusu da mevcut ama foruma uğramıyor... :

seciL

Bu arada Seçil Hanım'a fal baktıranlar ya mefta olur ya da neyse ... ??
Bize de Tarot bakar mi acaba ?
Severim böyle değişik şeyleri ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Çarpılmak mı istiyon ? ?
Abi cinliyim diyip fal bakanlarla hep dalga geçerim. Özellikle sınavımın olduğu gün arkadasın tanidigi arkadasa fal bakiyordu. Bana geleceği değil sınav sorularını getir inanıyım diye takıldım bile. En az 10 kez kurdum bu cümleyi kız kalkıp gitti ?
Yalnız kız yasanmis herseyi konu komsuyu tutturdu arkadasa dair ?
Bana ilismiyorlar ?

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Burcumun özellikleri benim tam tersim.Bu yüzden inanmıyorum.Ama bazı arkadaşlarım burçlarının onları yönetmesine izin veriyor.Bence bu çok yanlış.O zaman burçları aynı olan insanların hayatları da aynı olur ve bu hiç iyi olmaz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Abi cinliyim diyip fal bakanlarla hep dalga geçerim. Özellikle sınavımın olduğu gün arkadasın tanidigi arkadasa fal bakiyordu. Bana geleceği değil sınav sorularını getir inanıyım diye takıldım bile. En az 10 kez kurdum bu cümleyi kız kalkıp gitti ?
Yalnız kız yasanmis herseyi konu komsuyu tutturdu arkadasa dair ?
Bana ilismiyorlar ?
O "cin işi" ile müşerref olup çalışmalar yürütenleri çok iyi bilirim ? Milletin geçmişini, soyunu sopunu çok iyi bilirler ama geleceğe dair sadece tahmin yürütürler (insanların geçmişindeki çalışmalarından geleceğe dair hesaplamalar yaparlar... ) Onların asıl işi geçmişle, soy sopla veya planlanan işler ile ilgili bi şeyler yazıp çizmek veya kendilerine hizmet etmektir... Fazla inanmamak lazım çünkü yaptıkları şey büyük bir hile aslında ? Yine de yukarıda bahsettiğim şahıs iyidir, temiz kalplidir.??

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
O "cin işi" ile müşerref olup çalışmalar yürütenleri çok iyi bilirim ? Milletin geçmişini, soyunu sopunu çok iyi bilirler ama geleceğe dair sadece tahmin yürütürler (insanların geçmişindeki çalışmalarından geleceğe dair hesaplamalar yaparlar... ) Onların asıl işi geçmişle, soy sopla veya planlanan işler ile ilgili bi şeyler yazıp çizmek veya kendilerine hizmet etmektir... Fazla inanmamak lazım çünkü yaptıkları şey büyük bir hile aslında ? Yine de yukarıda bahsettiğim şahıs iyidir, temiz kalplidir.??
Biliyorum muhabbeti abi ama sınav 2 3 saat sonraydı. Sorular ne güzel hazır cogaltilmis vaziyette duruyor ne olurdu cc yerine Aa ile gecseydik ?
İstediğim bilgileri vermedikce ti ye alırım affetmem ?

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Bilebilselerdi,bilirlerlerdi,bilemediklerinden,biliriz bilmediğimizi,bilemeyiz bildiğimizi,bilselerdi yemezlerdi o tokatları.
Ne Tokadı atan atacağını bilemedi,tokadı yiyende, yiyeceğini bilemedi.offf cok zormuş yazması

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Keto vefat etmiş sessiz sedasız göçmüş Allah (C.C.) taksiratını aff etsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 şubat1977 ne ifade eder?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Burçlar hakkında bir yorum yapmıştım geçmişte ama tekrar özet yazayım.

Burçlar burç yorumcularının kendi kitlelerine yaptığı tamamen kitle analizi üzerine yapılan yorumlardır. Merkür Uranüs'ü geçmiş sinyali Mars'a çarptırmış da geciktirmiş... Yersen.

Demek istediğim: Benim 50.000 takipçim olsun. Yorumlardan anladığım kadarıyla herkes Türkiye'de yaşıyor ve profilleri incelemem üzerine hayat standardı pek yüksek olmayan insanlar var. 12 burcun 8'ine sıkıntılı bir şey yazarım kalan burçlardan 2'sine güzel 2'sine ortalama bir durum. Sonra o gönderinin yorumlarının altına mesajlar akmaya başlar. %70 aaa doğru çıktı, %25 doğru çıkmadı, %5 ise bu saçma şeylere mi inanıyorsunuz diyen keşfetten gelenler. Yani kısaca kandırma. İnanmayın, inandırmayın.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ben pek önem vermiyorum açıkçası. Zaten bilmiyorum da hangi burç hangi özelliktedir, yorumları nelerdir vs.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,982
Bilebilselerdi,bilirlerlerdi,bilemediklerinden,biliriz bilmediğimizi,bilemeyiz bildiğimizi,bilselerdi yemezlerdi o tokatları.
Ne Tokadı atan atacağını bilemedi,tokadı yiyende, yiyeceğini bilemedi.offf cok zormuş yazması

Sabah sabah moralim baya açıldı ya ?

Bu arada Medyum varsa İkizler burçuyum. Haydi tahminler havada uçsun bakayım ne yazılar göreceğiz?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Burcumun çoğu özelliğini taşımadığım için ben çok önem vermiyorum. Sizce önemli burçlar?
Kısmen inanıyorum çünkü ben yengec burcuyum ve burcumun çoğu özelliklerini taşıyorum içlerinden favorim fotografik hafızadır en nefret ettiğim özelliği ise aşırı duygusal oluyorlar bu yönden Balık burcundan hiç farkı yok çünkü Balık burcu da aşırı duygusaldır

5i1v35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Nedense bana burçlar kendini şartlama gibi geliyor illaki benzer özelliklerim vardır ama hepsinin aynı olması gerektiğini düşünmüyorum