Burçlara önem veriyor musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Aslan kraldır, önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar, kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Yönetirim' dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının 'olmazsa olmaz' şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan'lar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

Tamam bunların gerçeklik payı var da aynı sitede aslan burcunun fiziksel özelliklerini de söylüyor. Bilimi umursamadan.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Önem vermiyorum ama kova yansıtıyor beni :smirk:

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Sonra malum tayfa bana iyice gıcık olsun. :D
O malum tayfa da kim ola. Bizim gibi burada zenginden alıp fakire veren donkişortlular oldukça moderatorumuze laf söyletmeyiz, gıcıkta kaptırmayız.
Ban yeriz de yolumuzdan dönmeyiz efendim ??

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Kova burcuyum bütün özelliklerini taşıyorum bu yüzden inanıyorum.

Reaksiyon puanı
2,554
Screenshot_20200731-012225_Twitter.jpg

Bu kadar mı denk gelir önce bu twiti okudum şimdi de burayı buyrun okuyun.
2-3-5-7-8-10 bakınız bunlar da kronik sorunlar.

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Çok önemli değil benim için.