Haber Burçlar değişti mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Burçlarımız tam olarak değişmedi tam aksine bir önceki burçla karıştı.
Yılan burcu ne alaka bilmiyorum ama hakkındaki yorumlar hiç te yanlış sayılmaz. :D
 

Fakehero

Profesör
Yahu burçların adı takımyıldızlarının bir varlık ya da nesneye benzetilmesi ile onlara verilen adlar ile aynı. Yılan şeklinde takımyıldızı yok ki yılan diye bir burç olsun. Ayrıca evren sürekli genişliyor tabi ki uzun süreler içinde bu takımyıldızlarının konumu değişecek. Takımyıldızları canlı birer varlık değil ki burç gibi bir kavram ile senin hayatını etkilesin. Cem Yılmaz'ın da dediği gibi evrene bin diyerek enerji gönderiyorsun milyarlarca gezegen var Amerikadan bile bir posta 3 günde geliyor oradan hesap et bin liranın ne zaman geleceğini diyor. Burç denilen insanı motive etme şekli bunu illa ki bir yazıdan ya da birisinden duymak gerekmez. İlk önce insan kendini motive etmesini bilmeli zaten burç dediğin fasa fiso.
 

SinHa

Asistan
Yıldızların insan üzerinde etkileri varda bu şekilde değil. Hatta oğlaklar bu hafta böyle olacak hiç değil. Düşünsene 12 milyar insan var 12 burç var. Her 1 milyar'a bir burç düşüyor. Oğlaklar bu hafta köşeyi dönecek. Tamam 1 milyar insan bu hafta köşeyi dönüyoruz :oops: Sandığınız gibi bir şey değil bu olay
 

Fakehero

Profesör
İddialara göre NASA, "Ophiuchus" isimli bir takımyıldızı keşfetmişti. Ancak bu takımyıldızı yeni keşfedilmemiş, aksine binlerce yıldır biliniyordu. NASA ise bu takımyıldızından 2016 yılında çocukların uzaya olan ilgisini artırmak için oluşturduğu bir blogda zaten bahsediyordu. Yani söz konusu iddiaların sadece NASA blogunda yer aldığı kısmı doğruydu. Ancak hem bu blog yazısı çok eskiydi hem NASA yeni bir keşif yapmamıştı hem de burçlar değişmemişti.


NASA, konuyla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldı
Sosyal medyada ortaya atılan iddiaların televizyon kanallarına yansıması ve adeta bir çılgınlık haline dönüşmesiyle birlikte NASA, konuyla ilgili bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Twitter üzerinden yapılan açıklamalarda, zodyak hikayesi ile ilgili yapılan yorumları gördüklerini söyleyen NASA, konunun birkaç yılda bir hortladığını ancak kendilerinin burçlara müdahale etmediklerini açıkladı. Babillerin bundan 3000 yıl önce takımyıldızlarını keşfettiklerinde 13. işareti görmezden geldiklerini ifade eden NASA, kendilerinin yaptığı şeyin ise sadece bunun matematiğini hesaplamak olduğunu vurguladı.
 

Son mesajlar

Üst