Burçlar değişti! İşte yeni burçlar!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Kovaydım Oğlak olmuşum. Allah kahretsin :D

Ben Koç doğdum koç olarak ölecem :p kimse değiştiremez :D dünya yörüngesinden sapsa bile :D

Oğlak olmayacam direnicem :D Kova'yım kova kalcam aga :D

Kova'yım kimse değiştiremiyecek. Yeni doğanlar böyle olmalı :D

rangiku

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aslan? Başak?
16 Eylül doğumluyum. Hangisiyim ben?

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
İnanmadım yenisine de inanmam.!

Düşünün 12 ay var ve herkes 1 ay da sayı olarak eşit olarak doğduysa o gün söylenen burcun aktardıkları
550.000.000 kişiyi ilgilendirir. Çok kolay genellemeler vardır.

Bugünlerde sinirli olabilirsiniz
( gün içerisinde az da olsa bir defa kızdığınız durum olabilir - haklı )

Parasal harcamalarınıza dikkat etmelisiniz
( nerdeyse her gün para harcarız ve hele ki bu sıkıntılı durumda aldığımız birşey artık daha da pahalı gelebiliyor dikkat etmeliyiz - haklı )

Sevgilinizle aranızda tartışmalar çıkabilir
( çıkabilir ??? çıkmazsa süper - ki eğer bir tartışma olduysa bunu burç söyler, 2 ihtimal var %50 ya çıkar %50 ya çıkmaz çıktığında - haklı )

Ailenizle problemler yaşayabilirsiniz bu günlerde
( yine geniş zamana hitap edilen varsayım, ailesiyle arası çok iyi olanlar şüpheye düşmektedir zaten hiç iyi olmayanlar yine çıktı diyecektir. Peki olabilir ama ne zaman haftaya kadar mı önümüzdeki 1 ayı mı farz alıyor bir tane bile çatışma çıksa onu haklı mı kılacak, evet - haklı )

Arkadaşlarınla güzel bir gün geçireceksin
( Nadir olarak tek bir günü ele alabilen ergümanlardan ( iddialardan ) biri de budur, yine %50 ye %50 ihtimalli bir günün arkadaşlarınla olan varsayımı, peki hergün iyi vakit geçireceksin denilip hergün kavga edilirse bu defa nasıl bir iddiaayla karşımıza çıkılacaktır. Yani kolayından 1 fikir çatışması bile olsa - haklı )

Kendinize karşı sorumluluklar ihmal etmeyin
( aynı anda yarım milyar kişiye söylenen bu söz kaç bin kişi için geçerli olduğunu düşünebilirmisiniz, sorumluluklarını ihmal eden insanların bunu okumasıyla kendisini düzeltme ihtimalinin oranını düşünebilirmisiniz, işte onlar için - haklı )

Bazı şeyler gözden geçirmelisiniz
( hangi şeyleri... gün içerisinde o kadar çok şeylerle karşılaşıp önceki olayların konularıyla da ilgileniyoruz ki bu hangi şeyler kategorisine girmektedir, mükemmel bir olay ve zaman genellemesi, çok minik bir dilimin bunu okuyupta gözden geçirmesiyle birlikte - haklı )

İnsanlar farklı yaşar kültürleri de var sayarak genellemeyi aktarmak bayağı bir yanlış olmaktadır hele ki bir gazetenin ufak bir yerinde söylenenlerinin başka gazetenin yine burçlar kısmındaki yazıları da tamamen ters hikayeler neyi nasıl anlamamızı sağlayacaktır ?

İnanmam için bir neden aktarır mısınız bana ?

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Vay arkadaş oğlak olmuşuz :D kova iyiydi bee :D

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Uleyn Bende Akrep tim Terrazi olmuşum istemezük ben scorpiondan memnunum:mrgreen:

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
amma geyik dönmüş yahu...neyseki biri fake olduğunu açıklamış yoksa nerdeyse toplumda kaos çıkacaktı :D

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
evvel balık idim dostun bağında
yalan vurdu o burcumdan ayrıldım, aayyyrıılllldııımmm, aaayyyrııllldıımmmm oyyy:mrgreen:

bilinçsiz halk kitlelerini oyalamak için iyi bir araç bu burç safsatası. neymiş şöyleymişim böyleymişim. say on tane huy, elbet birisi çıkacak. yetmedi bugün şöyle olacak da bulacak da ölecek de.. seni yerim sosis.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoğlaktım ben rahattım ne işim olur benim yayala mayla yahu iyiki akrep olmamışım aslan dan başağa anlaşamadığınız [aslanın]olduğu için en şanslı sizsiniz

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Eski zaman inanışlarına bu devirde mi inanacaksınız.
Sizin hayır ve şer nasibiniz bir sene önceki berat gecesinde size ulaştıracak meleklere teslim edilir insanın kaderini değiştirecek demiyeyimde düzenleyecek ömrünü arttırıp kısalttıracak amellerinizdir yıldız kümelerinin sizin yaşamınızda asla rolü yoktur

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bunca zaman milleti kandırmışlar. Paranızı geri alın! :D

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ya ne güzel akreptik Terazi olmuşuz yahu hadi hayırlısı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bizde degisiklik yok, haberi yeni goruyorum :D Yilan'dan sonra bakalim neler cikacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar