Bunun Gibi Bir Program Yapmak Istiyorum C# ile Mümkünmü

Bu konuyu okuyanlar

CanOkyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Başlıkta Dediğim Gibi Bunun Gibi Bir Program Yapmak Istiyorum Oyun Hesaplarımı Ayarlayıp Oraya Saat Belirleyip O Saatten Geriye Doğru Saymasını İstiyorum program Kapalıykende Sayması Gerek Mesela Ben Hesaptan Çıktığımda Ordaki Saati 24 Olarak Ayarlayıp Kayıt Ettiğimde Öbür Gün Girdiğimde 24 Saat Olmasına kaç Saat Kaldığını Görmek Istiyorum Bunun Gibi Bir Program Yapmak Mümkünmü C# Hakkında Pek Bilgim Yok Programı Yapmam Için Yardım Edicek Yada Benim Için Yapacak Birileri Varmı

615fdb4130.png

a063980bf4.png

261466afd2.png

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Kolay bi program, youtubeden öğretici videolar izle kodlama dilini öğrendikten sonra c# .net 'le yapabilirsin, fakat üst düzey bir şey olmasını istiyorsan asp.net, c+ dillerine hakim olman gerekir

CanOkyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kolay bi program, youtubeden öğretici videolar izle kodlama dilini öğrendikten sonra c# .net 'le yapabilirsin, fakat üst düzey bir şey olmasını istiyorsan asp.net, c+ dillerine hakim olman gerekir
üst düzey birşey olmasını istemiyorum bu işlerle ile ilgilide çok bir bilgim yok boş bi zamanında bana buna benzer bir program hazırlayıp visual studio projesini yada direk exe dosyasını atabilirmisin

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
üst düzey birşey olmasını istemiyorum bu işlerle ile ilgilide çok bir bilgim yok boş bi zamanında bana buna benzer bir program hazırlayıp visual studio projesini yada direk exe dosyasını atabilirmisin

Dostum çalıştığımız şirkete ait projeler olduğu için pek zaman kalmıyor bu yüzden söz veremiyorum kimseye :confused::confused::(