Bunlar gerçekten gerçek!!!

Bu konuyu okuyanlar

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
bunlar Gerçekten Gerçek:)valla Bak
istanbulda bir lise (özel,kolej yada anadolu degil)
=ders biyoloji=
hoca gayet güzel bir şekilde sınıfa insan ve hayvanlardaki refleksleri anlatıyor.örnek veriyor örnek;bir annenin kızdıgında çocuguna vurması yada bir ögretmenin diyor.

bir ögrenci=hocam annem vurabilir ama ögretmen vuramaz.o vurursa bizde vururuz 3 sn var iyi degerlendirirsek olur:D

ögretmen=bir ögretmene vurmak disiplin suçudur

ögrenci=alla alla siz bize vurunca refleks biz size vurunca disiplin 3 sn var bizimDE DİMİ :D

bir kız ögrenci=hocam bu proaktini erkeklerde uygulasak ne güzel olur dimi anlarlar o zmn anneligin ne demek oldugunu

öğretmen=eger proaktini bir erkege uygularsan bülent ersoy olur o erkek :D
(yaw biz bu sınıfla üreme konusunu nasıl işliycez:D:D)
hoca=bu son çocuklar ders işliycez

ögrenciler=alla hümme.................................

dersin bitmesine son 5 dk var
hoca elinde not defteri "bu son çocuklar allah yarattı demem basarım 1 "

ögrencilerden biri=beyler yeter çok sevaba girdik bünye kaldırmıyo alışık degiliz:D

hocaya sorarlar "hocam kaç dk var".. hoca"5 dk" diyince beyler daha 5 dk varmış sevaba girmeye devam alla hümme...............................................:D

WC DE erkek ögrenciler gizli gizli sigara içerler müdür basar bunları

müdür=oğlum ne yapıyosunuz?
ögrenciler=hocam valla bildiginiz gibi degil sigara fln içmiyoduk
müdür=ne yapıyosunuz o zmn?
ögrenciler=hocam allah sizi çarpsınki arkadaş cır cır olmuş ona yardım ediyoduk hep birlikte bu dumanlarda ondan çıkıyo:D

yarın yazılı vardı hoca son kez anlatoyor konuları tekradan
ama dinlemiyolar biliyoruz hocam die hoca sonunda anladı kendi anlatıp kendi dinledigini ve oturdu yerine bıraktı anlatmayı

ögrenciler=hocam ne güzel anlatıyodunuz niye bıraktınız?:)

hoca=yarın geliyo borular

ve yarın oldu hoca 3 soru sordu biri20 biri 30 biri 50 puanlık (yazılı uygulama)

kagıtları dagattı kagıtların üzerinde fırat borunun markası vardı.
sorular hakkatten boru gibiydi 20 ve 30 puanlık soruları yapabildiler ama 50 puanlık soruyu hiç kimse yapamadı

50 puanlık soru=dün tekrar yapdıgım son konu neydi?:D
alıntı...

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14

İlki güzelmiş. :D :D Diğerleri yaramaz. ;)

Özlem

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bunlara benzer çok anım var benim de ;D Hemen ilk aklıma geleni paylaşayım. Ortaokulda coğrafya öğretmenimiz acayip dalgın bir adamdı. Böyle boş boş bakar, yaramazlık yapanlara filan kızmaz. Halbuisekiya diye cümleye başlardı ve ders anlatırken hep baş parmağını bizim sıralara dayardı. Bir gün tam defterimin ortasına dayadı parmağını, seslenmeme rağmen duymadı ve ben o ders not alamamıştım deftere :D Bir keresinde de benzer bir durumda arkadaşlar adamın tırnağını boyamışlardı renkli kalemle :D :D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
lise yılları ah ne günlerdi demi ;)

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Özlem dedi ki:
Bunlara benzer çok anım var benim de ;D Hemen ilk aklıma geleni paylaşayım. Ortaokulda coğrafya öğretmenimiz acayip dalgın bir adamdı. Böyle boş boş bakar, yaramazlık yapanlara filan kızmaz. Halbuisekiya diye cümleye başlardı ve ders anlatırken hep baş parmağını bizim sıralara dayardı. Bir gün tam defterimin ortasına dayadı parmağını, seslenmeme rağmen duymadı ve ben o ders not alamamıştım deftere :D Bir keresinde de benzer bir durumda arkadaşlar adamın tırnağını boyamışlardı renkli kalemle :D :D
ha ha süpermiş sizin ki de saol özlem:)