Buna Gerçekten İnanmayacaksınız ! Yuhh Dediğinizi Duyar Gibiyim

Silence

Dekan
Onursal Üye
ZONGULDAK’TA 14 YAŞINDAKİ İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİSİ GENÇ KIZ, 51 YAŞINDAKİ İNŞAAT İŞÇİSİ TARAFINDAN VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ!.. CİNAYET SEBEBİNİN KISKANÇLIK OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde, Fatih İlköğretim Okulu 8’inci sınıf öğrencisi Kader Demiroğlu (14), iddiaya göre cep telefonuna mesaj atan inşaat işçisi Metin Abacı’nın (51) isteği üzerine dün saat 10.55 sıralarında, teneffüste okul dışına çıktı.
Bu sırada bir kişi, Demiroğlu’na av tüfeği ile ateş ederek kaçtı. Hastaneye kaldırılan Demiroğlu, kurtarılamadı. Polis, ateş açan kişinin Metin Abacı olduğunu belirledi.

‘Metin amca çağırıyor’


Abacı saklandığı bir yakınına ait evde gözaltına alındı. Arkadaşları, Kader Demiroğlu’nun teneffüste telefonla konuştuktan sonra, “Metin amca çağırıyor” diyerek bir kız arkadaşıyla dışarıya çıktığını, sonra silah sesi duyduklarını söyledi.

'Gönül ilişkisi'


Cinayetle ilgili açıklama yapan Devrek Kaymakamı Hüseyin Öner, “Gönül ilişkisi ve kıskançlığa bağlı bir olay gibi görünüyor” dedi. Öner, Demiroğlu’nun 4 yıl önce de cinsel istismara uğradığını söyledi.
İnşaatlarda işçi olarak çalışan ve evli olan Metin Abacı’nın, bir süredir Kader Demiroğlu ile görüştüğü ve aralarında arkadaşlık olduğu ileri sürüldü. Polis olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

http://www.ucankus.com/detay/86501/...-yasindaki-insaat-iscisi-tarafindan-vurularak
 

Korpe

Rektör
Dün bir cok haber kanalında ve int. sitelerinde okumustum bugunde karsılastim miğde bulandirici..
 
Üst