Bülent Korkmaz Türkspor.Net'in Soruları Yanıtladı !

Bu konuyu okuyanlar

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
bulent_korkmaz_selam_guzel.jpg

Çeyrek asıra yakın bir süre G.Saray formasını onur ve gururla sırtında taşıyan, G.Saray adı ile birlikte büyüyerek kendi adını yaşarken EFSANELER listesine yazdıran Teknik direktör olarak zor şartlarda hiç düşünmeden görevi kabul eden, takımını AVRUPA KUPALARINA bırakan Bülent Korkmaz, TURKSPOR.NET'E KONUŞTU.. MERAK EDİLEN EN ÖNEMLİ SORULARA CEVAP VERDİ?

Galatasaray'da ONURLU futbolculuk yaşamından sonra, sakatlar ordusu haline gelen , psikolojik bir travma yaşayan G.Saray Teknik Direktörlüğünü adeta kucağında bulan Bülent Korkmaz, her şeye rağmen toz duman içinde farkedilmeyen bir çok şeyi başardı..

Son maçlarda gerçekten çok iyi oynayan ve takım olduğunu hissettiren Galatasaray'ı göze hoş gelen bir futbol seviyesine getirdi..

Korkmaz aynı ONURU Teknik Direktörlük yaptığı dönemde de göstererek göreve geldiğinin ilk maçlarında Başkan Adnan Polat'a TARİHİ AÇIK İSTİFA DİLEKÇESİNİ sundu..

Herşeye rağmen Galatasaray için, hem transfer görüşmelerinde, hem de gelecek sezon maddi ve manevi büyük katkılar sağlayacak olan AVRUPA KUPALARINA takımını bırakma başarısını gösterdi..

Turkspor.net'den Saim ALTUNTERİM biraz önce Bülent Korkmaz ile görüştü..

Saim Altunterim - Galatasaray için çok önemli olan Avrupa kupalarına katılmasını sağladın.. Bunun için tebrik ediyoruz. Tabi ki Galatasaray'ın Avrupa kupalarına kalması çok büyük başarı değil ama bugünkü konumda başarı olarak değerlendirilebilir.. Bunun için tebrik ederiz. Bundan sonrası ne olacak? Bir süredir bir çok Teknik adamla görüşüyor Galatasaray bunun için ne diyeceksin..

Bülent Korkmaz - Teşekkür ederim. Özellikle son maçlarda G.Saray'a yakışan bir futbol oynadık herşeyden önemlisi bu.. Galatasaray kısa sayılabilecek sürede, istenilen futbolu oynamaya başladı..
Ben konu G.Saray olduğunda asla hesap yapmam.. Belki çok erken geldim ama HAYIR deme şansım hiç yoktu.. Üzerime düşeni yaptığımı sanıyorum..

Saim Altunterim -Peki şimdi ne olacak?

Bülent Korkmaz - Benim görevim öncelikle işimi son maçın son saniyesine kadar işimi düşünmek ve en iyisini yapmaktı.. Abi bir de beni biliyorsun, asla dışarda ne olup bitiyor ilgilenmem. Bu hayatın boyunca hep böyle olmuştur. Herşey büyük ihtimalle yarın ya da başkanımızın belirleyeceği bir kaç gün içinde oturup konuştuğumuzda belli olacak. Benim için geçerli olan odur. Ben zaten AÇIK TARİHLİ İSTİFA DİLEKÇEMİ çok önceden kendisine sundum.. G.Saray için asla şahsi hesap yapmadım yapamam.

Saim Altunterim - Peki Kaptan, şimdi öyle ya da böyle Galatasaray'ın Teknik Direktör aradığı , görüşmelerin olduğu ortada.. Yönetim tarafından sana yeni gelen Teknik Direktör ile birlikte çalışma teklifi önerilirse, bu konuda düşüncen ne olur?

Bülent Korkmaz - Abi olur mu ya!.. Mümkün mü, herkes geçecek onları..

Saim Altunterim - Kaptan bazen özel konuştuğumuz için, bu konuştuklarımız özel de mi kalsın. Yoksa haber olarak yazabilir miyim?

Bülent Korkmaz - Abi bunun nesi yazılacak ki, bunu zaten herkes biliyor diye düşünüyorum. Ben böyle bir teklifi kabul etmeyeceğimi herkesin bildiğini sanıyorum. Yani bunda yazılacak ekstra birşey yok ki.. Ama yine de sen bilirsin.

Saim Altunterim - Teşekkür ederim kaptan, ben biliyorum ama yine de kafalarında "ACABA BÖYLE BİR TEKLİFİ KABUL EDER Mİ?" diye düşünenler için yazmak iyi olur..

Bülent Korkmaz - Sen bilirsin..

Saim Altunterim - Peki kaptan herşey gönlüne göre olsun.. Belki yaptıkların bu toz duman içinde gerçek değerini bulmamış olabilir ama bir çok şeyin bir zaman sonra anlaşıldığı gibi senin özverin ve yaptıkların da anlaşılacaktır. Görüşmek üzere..

Bülent Korkmaz - Tamam abi sağol..

TURKSPOR.NET ÖZEL
KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ

Kaynak

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Bu adam yüzünden şampiyon olamadık...
Bülentin daha çok çalışması lazım...