Bugüne kadar Türkiye'ye gelmiş en baba futbolcu kim?

Bugüne kadar Türkiye'ye gelmiş en baba futbolcu kim?

• Kullanılan toplam oy
    109
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seciL

Dekan
Onursal Üye
Ben de BJK liyim ama gelen bütün futbolcuar birbirinden iyyiydi seçemedim ama Nouma seçtim

Jerusalem

Profesör
Sansal80 dedi ki:
Walla Hagi GS ı oynadıgı yıllarda 1. sınıf bir takım yaptı. Şu anda 3. sınıf bir takım..

Hiç bi' takım yokturki yıllar boyunca hep 1. takım olarak kalsın (1. takım ne demekse) bizler 3. iken sizler 1. idiniz, icraatlerinizi sıralayınız lütfen, uzun sürmeyecek zaten yazıver ?

Sansal80

Asistan
Jerusalem dedi ki:
Sansal80 dedi ki:
Walla Hagi GS ı oynadıgı yıllarda 1. sınıf bir takım yaptı. Şu anda 3. sınıf bir takım..

Hiç bi' takım yokturki yıllar boyunca hep 1. takım olarak kalsın (1. takım ne demekse) bizler 3. iken sizler 1. idiniz, icraatlerinizi sıralayınız lütfen, uzun sürmeyecek zaten yazıver ?

Ben BJK liyim. Yinede sayimmi?

Jerusalem

Profesör
Sansal80 dedi ki:
Jerusalem dedi ki:
Sansal80 dedi ki:

Ben BJK liyim. Yinede sayimmi?

Hagi bizi sırtlar. Sonrasında veda eder, bi' sezon daha Lale Devri' yaşarız, sonra Türk futbolunun en büyük değeri inzivaya çekilir. O vakidden şu vakde kadar ki icraatlerinizi Beşiktaş'lı olmana rağmen görmek isterim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...