Bugun eve jandarmalar geldi....

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Arkadaşlar ben öğrenciyim bugün saat 3 gibi jandarma komutanı eve geldi kaçakmışım yarına kadar öğrenci olduğumu kanıtlamazsam ''Hapse'' atacaklarmış doğrumu...:(

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
nasıl kaçaksın ya :wassat:

şakamı bu :wacko:

Corbett

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim nerde okuyorsan öğrenci belgesini götür.Lise ise öğrenci belgesi üniversitedeysen kayıt belgesinin bir kopyasını iste böyle acil bi durumda hemen verirler.Endişe etmene gerek yok.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hemen askerlik şubeni ara.Durumunu öğren.

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Asker kaçağı diyosun sanırım?... Çevremde birçok kişinin başına geldi. Öğrenciysen herhangi bir yüksek öğrenim kurumunda okulunun askerlik şubesine belgeler yollaması gerekiyor kimi zaman bu iş aksıyor.Eğer okulundan öğrenci belgesi falan alır askerlik şubesi yada ilgili kuruma gidersen herhangi bir sorun çıkmıyor.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
sen gene şanslısın sana sormuşlar üddet vermişler bizim arkadaş 2 sne öce yaka paça alıp götürdülerdi :D yapacağın iş bağı olduğun okuldan öğreni belgesi almak en fazla 10 dk sürer göütrür askerlik şubesine teslim edersin

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Asker kaçağı diyosun sanırım?... Çevremde birçok kişinin başına geldi. Öğrenciysen herhangi bir yüksek öğrenim kurumunda okulunun askerlik şubesine belgeler yollaması gerekiyor kimi zaman bu iş aksıyor.Eğer okulundan öğrenci belgesi falan alır askerlik şubesi yada ilgili kuruma gidersen herhangi bir sorun çıkmıyor.

Lisedeyim mezun olamadım halen 1 dersim var inşallah bir sorun çıkmaz alırım kağıdı bide komutanın yanına gidip aldığım kağıdı onada göstercekmişim...:(

alabula

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
aykut5855'in dediği gibi benim de çevremde bu tür sorunlarla kaşılaşan arkadaşlarım oldu. Belgeyi götürünce sorun hallolacaktır diye düşünüyorum.

keanureeves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nerde otruyorsun aynı olay benim basıma geldi ama nufusuta dogdugum memlekete baglı oldugum icin asker gelmedi tabi bize polis geldi

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
sen gene şanslısın sana sormuşlar üddet vermişler bizim arkadaş 2 sne öce yaka paça alıp götürdülerdi :D yapacağın iş bağı olduğun okuldan öğreni belgesi almak en fazla 10 dk sürer göütrür askerlik şubesine teslim edersin

Babam tanıyodu onun sorun çıkmadı yoksa şimdi burda olmazdım..:(

stres'den 2 paket sıgara bitti...:)

cambaz_4387

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim de başıma geldi, polisler gelmişti. bir gün mühlet verdiler, öğrenci belgesi için ve hemen hallettim.

musti_x

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kardeş üni. öğrencisiysen bunu okul idari işlerinin hallaetmesi lazım sen söylemeden bi yanlışlık vardır. olmazsa gidersin ben çukurcada yaptımm :d

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
kardeş üni. öğrencisiysen bunu okul idari işlerinin hallaetmesi lazım sen söylemeden bi yanlışlık vardır. olmazsa gidersin ben çukurcada yaptımm

:d

Liseden tek dersim var kardeş onu vermem gerekiyo...:wheelchair:

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
:happy:ne kaçağı bakayamı yoksa yoklama kaçağımı?eğer bakaya ise durumun biraz karışık ayvayı yemişsin eğer değilsen bişey olmaz ben jandarmaydım iyi bilirim bu işleri.;)

cess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lisedeyim mezun olamadım halen 1 dersim var inşallah bir sorun çıkmaz alırım kağıdı bide komutanın yanına gidip aldığım kağıdı onada göstercekmişim...:(

1986 doğumlusun ve lisedesin.biraz geç kalmamış mısın? 86 doğumlular askerliği bitirdi, hiç askerlik şubesine bi gidip görünmek aklına gelmedi mi?

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
:happy:ne kaçağı bakayamı yoksa yoklama kaçağımı?eğer bakaya ise durumun biraz karışık ayvayı yemişsin eğer değilsen bişey olmaz ben jandarmaydım iyi bilirim bu işleri.;)

Yoklama kaçağıyım kardeş

Yarın işlemleri halledebilirsem halledecem edemezsem elveda sdn elveda hayat...:(:(:sorry2:

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Fazla bişe değil 15 ay sonra gelirsin.

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Yoklama kaçağıyım kardeş

Yarın işlemleri halledebilirsem halledecem edemezsem elveda sdn elveda hayat...:(:(:sorry2:

Gittiğin yeri söylersin, bir internet kafe ayarlarız sana :D
Ben rahattım bu konuda

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bişey olmaz korkmaiçin rahat olsun

cess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hadi bunu atlattın diyelim,eğer ünversiteye gidemezsen askere gidersin ben deyiverem..

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
1986 doğumlusun ve lisedesin.biraz geç kalmamış mısın? 86 doğumlular askerliği bitirdi, hiç askerlik şubesine bi gidip görünmek aklına gelmedi mi?

Okuldan zamanında kaçtık sonunda bu duruma düştük kısaca kardeş..:innocent:

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Sybot Kötü Örnek Oluyosun Arkadaşlara :D

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ben öğreciyim bugun saat 3 gibi jandarma komutanı eve geldi kaçakmışım yarına kadar öğrenci olduğumu kanıtlamazsam içeri atacaklarmış doğrumu...:(

Ne yap ne et Okulla hallet bu işi derim devlet işi hiç belli olmaz direk alırlar vallaha. :D