Bugun eve jandarmalar geldi....

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Of of yarın benim için büyük olacak komutan telefonunuda verdi bir sorun çıkarsa ara diye..:)

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne kadar paniksin sen arkadaşım ya, okuyorum demişin öğrenci belgeni al git yabancı şubene teyitlet öğrenci olduğunu ve askerlik yapamıyacağını!

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Korkma böyle şeylerden bi an evvel git yap gel :) ben iki hafta oluyo geleli allah bida düsürmesin 1.5 yilda psikolojim bozuldu ama cok sey ögrendim kücük bi türkiyeyi gördüm orda almanyadan tut hakkariliye kadar arkadasim vardi :) Bu arada senin orada Mamakta yaptim tam bi gecekondu mahallesi allah bida Ankaraya düsürmesin her yeri tepe bayır uyyyyyyy aklima geldi

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Korkma böyle şeylerden bi an evvel git yap gel :) ben iki hafta oluyo geleli allah bida düsürmesin 1.5 yilda psikolojim bozuldu ama cok sey ögrendim kücük bi türkiyeyi gördüm orda almanyadan tut hakkariliye kadar arkadasim vardi :) Bu arada senin orada Mamakta yaptim tam bi gecekondu mahallesi allah bida Ankaraya düsürmesin her yeri tepe bayır uyyyyyyy aklima geldi

Orası ankaranın ucra köşeleridir kardeş...:happy:

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Çankayayı kızılayı ulusuda gördük :) kusura bakma ama mesela ulusa giderken bi evlenme dairesi var oranin arkasindaki parkta az piliç götürmedik :p ama merkezi dahil heryeri bayır tepe

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
ayağına kadar gelmişler geri çevirme adamları bence :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Arkadaşlar erteletemedim hoca yarın gel öyle veriyim dedi iş git git'e arap saçına döndü..:)

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Sybot ne belalara girdin gene :mrgreen:

PRaNGA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı Teskereler :D Şimdi den Askerlik Ciddi bi kurumdur.Bahane dinlemez götürrler vallaha.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hayırlı Teskereler :D Şimdi den Askerlik Ciddi bi kurumdur.Bahane dinlemez götürrler vallaha.

Tanıdık olmasaydı komutan herhalde şimdi uçmuştum sanırım....:wassat:

PRaNGA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayatımın %90 askerlikde gecirmek isterim.Şuan bizim buralarda olmamızda büyük katkısı olan eskilerden nice küçük veya büyük asker vardır.Neden bizde onlar gibi olmayalım?

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hayatımın %90 askerlikde gecirmek isterim.Şuan bizim buralarda olmamızda büyük katkısı olan eskilerden nice küçük veya büyük asker vardır.Neden bizde onlar gibi olmayalım?

Yok kalsın be usta...:)

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle geçmiş olsun..
Zannedersem Açık Lise programındasın.
Normal açık öğretim liselerinde askerlik tecili yapılmaz.
Açık Mesleki Eğitim Liselerinde ise vardır.
Klasik açık lise öğrencisiysen bavulunu topla, vatan senden hizmet bekler.. ;)

(Normal liseye devam ediyorsan zaten sorun yok. Okula git, belgeni al ve askerlik şubene götür. Bir an önce de liseyi bitirip ÖSS de bişeyler yapmaya çalış.. Ya da en güzeli git askere kurtul)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Öncelikle geçmiş olsun..
Zannedersem Açık Lise programındasın.
Normal açık öğretim liselerinde askerlik tecili yapılmaz.
Açık Mesleki Eğitim Liselerinde ise vardır.
Klasik açık lise öğrencisiysen bavulunu topla, vatan senden hizmet bekler.. ;)

(Normal liseye devam ediyorsan zaten sorun yok. Okula git, belgeni al ve askerlik şubene götür. Bir an önce de liseyi bitirip ÖSS de bişeyler yapmaya çalış.. Ya da en güzeli git askere kurtul)

Normal lisedeyim kardeş normalde bugun belgeyi alıp teslim etmem gerekiyordu şubeye ama olmadı hoca yarın gel dedi komutanda bir sorun felan çıkarsa diye telefon numarasını verdi 1 saat önce babam aradı yerinde yokmuş bide aldığım öğrenci belgesinin bi fotokobisini komutana göstercekmişim buda yeni moda herhalde...:icon_-1:

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
nisanda silah altına alınıyorum sybot seni de beklerim :D

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
86 doğumlusun ve normal lisedesin? Nasıl oluyor bu ya? 2 kere üst üste kalınca atılmıyormusun okuldan? Nasıl bu kadar uzatabildin?

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
86 doğumlusun ve normal lisedesin? Nasıl oluyor bu ya? 2 kere üst üste kalınca atılmıyormusun okuldan? Nasıl bu kadar uzatabildin?

Kalmadım kardeş lise sondan 1 dersim var onu bir türlü veremedim..:)

Genesis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sorumluluk sınavına girme limitini 5 olarak biliyorum. Her sene 2 kere sorumluluk sınavı yapıldığına göre 86 lı birinin şimdiden tastiknameyi almış olması gerekiyor.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ben sorumluluk sınavına girme limitini 5 olarak biliyorum. Her sene 2 kere sorumluluk sınavı yapıldığına göre 86 lı birinin şimdiden tastiknameyi almış olması gerekiyor.

Benim bu haziranda bitiyomuş kardeş aldım aldım diplomayı alamadım askerlik başlıyo....;)

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Allah bana ders bırakmayı nasip etmesin ;) yoksa... (AMİN deyin leynnn... :D )

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Arkadaşlar öğrenci belgesini aldım aps posta ile amasyaya yolladım tek iş elimdeki öğrenci belgesi fotokobisini komutana göstermek kaldı ohbe....:)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Öğrenci belgesi al sorun hallolur...:D 86 ve Lise fena abi ya...