Bu zamanda araba alınır mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Herkese selam bildiğiniz üzere son zamanlarda Türkiye'de 2.el otomobil fiyatlarında bir yükseliş gerçekleşti. Bu fiyat artışı sonrası genel olarak halk 'Bu tenekeye bu parayı vermem' diye bir geri dönüşte bulundu. Sıfır arabalardan hiç bahsetmiyorum zaten :D

2. el otomobil fiyatları sizce düşecek mi?

21F9C1EF_C3B4_4B75_96B5_2853DD011779_150986.jpg

Yasuobilal2007

Profesör
Herkese selam bildiğiniz üzere son zamanlarda Türkiye'de 2.el otomobil fiyatlarında bir yükseliş gerçekleşti. Bu fiyat artışı sonrası genel olarak halk 'Bu tenekeye bu parayı vermem' diye bir geri dönüşte bulundu. Sıfır arabalardan hiç bahsetmiyorum zaten :D

2. el otomobil fiyatları sizce düşecek mi?

Ekli dosyayı görüntüle 110967
Yeni sıfır arabalar çıkarsa düşme ihtimali var devlet zaten el atacakti bu fiyatlara

Yasuobilal2007

Profesör
Mesaj otomatik birleştirildi:

Moruk bune ya 120.000 lira verilmez ki buna

SwateR

Rektör
Hala satılıyor arabalar ikinci el olsun sıfır olsun. Piyasa böyle devam eder. Fiyatların düşeceğini yada vergi indirimi vs geleceğini zannetmiyorum.

26¥¥26

Profesör
Babama anlatamıyorum.Sıfır Egea Sedan Urban Plus alacağız tam otomatik.Siz ne düşünüyorsunuz.

Yasiin

Profesör
Genelde çıkan birşeyin fiyatı kolay kolay inmez. Almazsanız dahada yükselecek yüksele yüksele gidecek. Hiç bir zaman düşüş göremezsiniz. 2 sene önce aldığınız arabayı geçen sene aynı fiyata alamazsınız. Geçen sene aldığınız arabayı bu sene aynı fiyata alamazsınız. Düşse bile 5-10 düşer yarı yarıya düşüş beklemeyin.

Son mesajlar