Bu yıl sizi en çok etkileyen ilk 3 oyun hangisiydi?

Bu konuyu okuyanlar

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Death Stranding,
Serious Sam 4,
Batman Arkham Knight.

sethengmas

Asistan
Reaksiyon puanı
101
AC Valhalla
Half Life Alyx
2009da çıkmasına rağmen Batman Arkham Asylum

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
AC Valhalla
Death Stranding
gta5 (her sene etkiliyor)

Not: gta 5 fanı değilim hikayesini oynamadım bile ama açık dünyası bile yeter

Toreno21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
50
Call of Duty Modern Warfare 3
Call of Duty Black Ops 1
Call of Duty 4: Modern Warfare

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
1-Ark Survival Evolved: extinction (dlc)
2-Gta 5
3-Minecraft rlcraft
4-The forest
5-Forza horizon 4
6-Rainbow Six Siege
7-Valorant

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Ben oyunu bitirmeme rağmen şuan yan görevleri yapıyorum, başka oyuna başlayacaktım bağımlılık yaptı.

Öylesine güzel bir oyun.

Bilgisayarı yormasın diye 30 FPS sabitledim, optimizasyon sorunu var çünkü.
sen bilirsin sana kalmış :)

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
tlou2 şuan oynuyorum arkımın ps4 den
cyberbug 2077
brawl stars (evet brawl stars çok iyi karakterler geldi)

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
1 - Mount & Blade II: Bannerlord
Severek oynadığım, TaleWorlds Enternainment yapımı Mount & Blade Warband'dan sonra 7 yıldan fazla beklenen oyunu Bannerlord nihayet erken erişim ile çıktı! Türkler ve yabancılar tarafından yoğun ilgi gördü.
thumbs_b_c_11141fca1b1b26cfe6f544cb1204445f.jpg

2 - VALORANT
RiotGames yapımı Valorant, Hilecilerin çok olduğu CS:GO ya rakip oldu ve benim de ilgimi çekti.
valorant

3 - Pek ilgimi çeken bir oyun olmadı ama Cyberpunk 2077, Hearts of Iron 4 olabilir. Hearts of Iron 4 hakkında pek bir bilgim yok. CP2077 hakkında da pek bilgim yok ama ilgimi çektiler yine.

Son düzenleme:

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Abi cyberpunk 2077 nin neyini beğendin abi optimizasyon yok kalite yok hater sayısı 272884474
Optimizasyonu düzeltirler koskoca cyberpunk. Kalite derken grafik anlamında mı yoksa oynanış mı? Ve oyuna güzel demedim sadece çok popüler olduğundan ve oynanış şekillerinden beni biraz etkiledi. Ama haklısın düzelteceğim başka bir oyun ekleyeceğim biraz hızlı davrandım.

üçünü de oynayamadım PC yüzünden ?

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
307
fakiriz ab yüzümüze vurma 2 GB RAM İntel HD Graphics ile neyi oynayayım(bu arada fakir kelimesini öylesine kullandım fakir değilim şükür ki)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc özelliklerini merak ettim doğrusu.
İnşallah güzel bir sisteme sahip olursun ama oynamadığın oyunlar hakkında yorum yapma bence.

Bilgisayar alınca bana yaz, cyberpunk ben sana hediye edeceğim.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Mobil oyun oynadığım için sadece Wild Rift diyorum. Kendisi 4.5 senedir oynadığım Mobile Legends'ı bırakmamı sağladı gerçekten çok sağlam bir oyun olmuş başlangıç için. 2020'nin sonunda çıktı ama 2021 diyelim ona biz.

Ben destek oyuncusuyum, MLBB'de destek kahramanlarına önem verilmiyor malesef. Sıralı veya klasik oyunda adam alma diyor yani öyle bir ayarlamışlar ki sanki destek oynanmasın diye o kadar ve 4.5 senede toplam destek kahramanı 11 tane var ama Wild Rift çıktığında kaç tane destekle çıktı 14. Wild Rift'te maça giriyorsun lan destek kavgası çıkıyor böyle bir şey olabilir mi arada uçurum var :)

Reaksiyon puanı
36
Bu yıl sizi izlediğinizde veya oynadığınızda en çok etkileyen ilk üç oyun neydi?

Açıkçası benim listem şöyle;

3- Cyberpunk

Bu oyunu eminim ki çoğunuz benim gibi çok büyük bir beklenti ve yeni GTA imajıyla beklediniz. Ama bence kesinlikle değildi. Açık dünyası bana insanların bahsettiği o dolu açık dünya gibi gelmedi, görevleri hoştu ama bomboş görevler yoktu. Bence bahsedilen o detay fışkırması görevlerde vardı. Ama ana hikaye ve oyunun genel olarak hissettirdiği şeyler bende çok da ağır basmadı, bu oyun ne açık dünya ne de ana hikaye konusunda beni öyle muhteşem bir şekilde etkilemedi. Yani bence pek de açık dünyasını açıp GTA gibi 20 saat sıkılmadan oynanacak bir oyun olmamış diye düşünüyorum. Ama tabii diğer bir çok oyundan çok çok daha iyi bence. Benim gibi ps 4 üzerinden oynadıysanız baya bir can sıkıyor bu arada. Tabii o da ps store'dan kaldırıldı.

2- Half-Life Alyx

Bu oyun bu yıl beni çok etkiledi. Gerçekten hem deneyimi hem finali hem de bir Half-Life kalitesini bozmayan gerçekten bir Half-Life oyunu olabilişiyle beni çok etkiledi. Diyecek çok bir şeyim yok. Bence tek kelime ile inanılmazdı.

1-The Last Of Us Part II

Bu oyunun en ufak zerresine kadar muhteşem olduğunu düşünüyorum. Hele ki en çok hikaye ve hikaye anlatımına, hissiyatına önem veren biri olarak inanılmazdı benim için. Teknik anlamda mı?, tek kelime ile son 5 yılın zirvesiydi bence. Hikaye, hikaye anlatımı ve oyunun hissiyatı mı?, Aynı 1. oyun gibi benim için inanılmazdı. Zaten Last Of Us'ın bende ayrı bir yeri vardır, ilk oyununu daha küçükken oynamıştım ve benim hayatımın oyunu Last Of Us. Kısaca bu oyun benim için bu seneki en iyiydi. Ki sanırım 3. oyun çıkana kadar (Çıkmayacağını düşünüyorum ama belki de çıkar) benim için en özeli, en iyisi olacak.
sadece last of us part 2

tobraki

Asistan
Reaksiyon puanı
519
1-Valorant
2-The Last Of Us Part 2
3-Forza Horizon 4