Bu yaştan sonra yanaktaki sakal boşluğu dolar mı? Resimli

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
44E932EC-9C0C-4A05-8D1C-403DE40D8F3B.jpeg

Arkadaşlar yaş 32, sakalım var ama yanaklar gördüğünüz gibi yanaktaki sakalları nasıl diğer taraflar sıklığına getirebilirim?

ayrıca bıyıklarımın alt uçlarında sakal kıran gibi birşey oldu 1 senedir dökük gibi diyim bu yüzden bıyık bırakamıyorum nasıl eski haline getirebilirim?

Reaksiyon puanı
551
Ben lise yıllarından itibaren jilet vurduğum için sakallarım böyle gür çıktı:

Sakallarımın doğal kızıllığından ötürü de bazı arkadaşlarım Barbaros Hayrettin Paşa diyorlar; nitekim kendisi de kızıl sakallı imiş.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Ben lise yıllarından itibaren jilet vurduğum için sakallarım böyle gür çıktı:

Sakallarımın doğal kızıllığından ötürü de bazı arkadaşlarım Barbaros Hayrettin Paşa diyorlar; nitekim kendisi de kızıl sakallı imiş.

Bende 2004 ten beri traş olurum yani liseden beri lakin yanakları ne yaptım ne ettimse çıkaramadım, minoxil ve eosse kullandım bana mısın demedi.
Başka yolu var mıdır ektirmekte istemiyorum açıkçası, ama asıl canımı sıkan bıyıkların uçlarının dökülmesi onun çaresi var mı yoksa bıyığı ektiririm bıyığa acımam.

Reaksiyon puanı
551
Bende 2004 ten beri traş olurum yani liseden beri lakin yanakları ne yaptım ne ettimse çıkaramadım, minoxil ve eosse kullandım bana mısın demedi.
Başka yolu var mıdır ektirmekte istemiyorum açıkçası, ama asıl canımı sıkan bıyıkların uçlarının dökülmesi onun çaresi var mı yoksa bıyığı ektiririm bıyığa acımam.
Onu bilmiyorum yani bıyığının uçlarının dökülüyor olmasını, bence uzman bir doktordan sor. Dermatoloji bakıyor sanırım.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
minoxil %5 olan piyasada en etkili üründür. eğer minoxil %5 bile çıkartamadıysa o bölümlerde kıl kökü yoktur yani o bölümler kösedir. minoxil kullananlar için bir uyarı yapılıyor kıl kökü varsa yani köse değilsen işe yarar kıl çıkartır. eğer minoxil bile olmadıysa o bölgeler köse yani tek çözüm sakal ektirmek