Bu üç bilgisayardan hangisini almalıyım. Yardım edermisiniz.

Bu konuyu okuyanlar

andromedya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle lenova derim ama sevmediğim 2 özelliği var biri ekranı full hd değil ikincisi harddisk 7200 rpm değil

lenova alırsan 32 gb lık ssd tak pc uçar :)

metal1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlgilendiğin için çok tesekkurler. benıde dusunduren tek özelliği full hd olmaması. Ama artık kararımı tam olarak verdım sanırım kesınlıkle lenovo. :D Sagolasın.

BLacK+

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ekran kartının 660m olması sebebiyle lenovo derdim ama FULL HD olmaması (HD değilse 660m olmasının çokta önemi yok..) ve HDD düşük devirli olmasından dolayı kesinlikle MSI GE60.. çünkü full HD ve ekran 650m.. performansı lenovaya göre çok daha fazla

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Lenovo IdeaPad aslında çok önde özellikler taşıyor ekran kartı ve ramlerin bile çok performans sağlama potansiyeline sahip oluşu onu önde tutuyor ama gidip böyle bir bilgisayarı HD yapmamaları inanılmaz komik. Bence önce araştır gerçekten HD değil mi diye belki başka bir sitede HD diye geçiyordur çünkü çok komik 2 milyar verip bunu almak.. Öte yandan bu site ve bu bilgiler için düşünüyorsak MSI harika

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ekran kartının 660m olması sebebiyle lenovo derdim ama FULL HD olmaması (HD değilse 660m olmasının çokta önemi yok..) ve HDD düşük devirli olmasından dolayı kesinlikle MSI GE60.. çünkü full HD ve ekran 650m.. performansı lenovaya göre çok daha fazla
+1

i7 işlemci + 660M ekran kartı koyup ekran çözünürüğünü 1366x768 yapmak neyin kafasıdır, anlamadım? full hd asus ve msi arasından seçim yapmak gerekirse ekran kartının 650M olması sebebiyle MSI derim. daha önce başka arkadaşlara da tavsiye etmiştik. fiyat/perf oranı çok iyi. dilersen i5 versiyonu da var daha uygun fiyata:

http://www.pcdepo.com/msi-ge60-0nc-065xtr-notebook-urun7933.html

metal1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkesin önerisi için teşekkürler biraz daha düşünücem. Aslında ilk tercihim MSI GE60 tı sonra Asus ile Lenovo yu gördüm onlar kafamı biraz karıstırdı.

+1

i7 işlemci + 660M ekran kartı koyup ekran çözünürüğünü 1366x768 yapmak neyin kafasıdır, anlamadım? full hd asus ve msi arasından seçim yapmak gerekirse ekran kartının 650M olması sebebiyle MSI derim. daha önce başka arkadaşlara da tavsiye etmiştik. fiyat/perf oranı çok iyi. dilersen i5 versiyonu da var daha uygun fiyata:

http://www.pcdepo.com/msi-ge60-0nc-065xtr-notebook-urun7933.html

i5 lı versiyonunu alırsam i7 lı versiyona göre dezavantajı neler olur.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Herkesin önerisi için teşekkürler biraz daha düşünücem. Aslında ilk tercihim MSI GE60 tı sonra Asus ile Lenovo yu gördüm onlar kafamı biraz karıstırdı.

i5 lı versiyonunu alırsam i7 lı versiyona göre dezavantajı neler olur.
günlük kullanım ve oyunlarda bir dezavantajı olmaz. özellikle oyunlarda i5 ile i7 arasında gözle görülür fark olmaz. işlemci gücü gerektiren uygulamalar kullanıyorsan (grafik, çizim, video edit gibi) biraz performans farkı olur tabi.

Son mesajlar