LCD, IPS, TFT, AMOLED ve Mikro Led Panel (Ekran) nedir?

Bu konuyu okuyanlar

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Arkadaşlar hoşgeldiniz, videoda özellikle 80 ve 90 kuşağı için hatırası olan ms-dos oyunlarını emulatörsüz ve online nasıl oynarım konusunu işledim. Doofus isimli oyunu ararken siteyi buldum ve kurcalarken eskiden oynadığım bi sürü oyunuda buldum ve oynadım. Bu oyunları imkan olsa bugün severek oynayacağına inandığım çok insan vardır onlar için bu videoyuda hazırladım.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,921
Arkadaşlar hoşgeldiniz, videoda özellikle 80 ve 90 kuşağı için hatırası olan ms-dos oyunlarını emulatörsüz ve online nasıl oynarım konusunu işledim. Doofus isimli oyunu ararken siteyi buldum ve kurcalarken eskiden oynadığım bi sürü oyunuda buldum ve oynadım. Bu oyunları imkan olsa bugün severek oynayacağına inandığım çok insan vardır onlar için bu videoyuda hazırladım.

VM üzerinden de yapılabilir. :)

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Samsung Galaxy M31s Detayları nedir? | alınır mı? ( specifications )
Video da ürünün teknik detayları nedir? alınır mı, kamerası, bataryası gibi sorulara cevaplar vermeye çalıştım, iyi seyirler.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Reis, 01:19'da A31s diyor.
Aynen kardeşim farkettim. Teşekkür ederim. Altyazıda düzelttim onu ama video içinde öyle yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Videolarınızı sesli yapmanız sizin açınızdan daha iyi olur bence.
Onada başlayacağım kardeşim kanalım aslında cep telefonu tamiri üzerine ve gsm eğitimi üzerine olacak inceleme videolarınıda sesli görüntülü direkt cihaz üzerinden, kutu açılımı, içerik ve kamerayı anlatırken misal direkt cihazın kamerasını kullanarak ekran kayıtla videolarla render yapacağım şuan dükkan açma safhasındayım kanalı boş bırakmamak adına detayları nedir gibi mini kılavuz videolar yapıyorum. Aklımdaki safhaya geçince inanıyorum ki çok iddialı bir inceleme kanalı olacak, çok teşekkürler.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Yüzüklerin efendisi severler tarafından kitaptan çok ayrı düştüğü için pek sevilmeyen LOTR Hobbit sinema üçlemesinde Bilbo Baggins'in evinde buluşan Gandalf ve Torin Meşekalkan grubunun söylediği The Misty Mountains Cold adlı parçaya orada bir köy var uzakta ( eski yeşilçam filmiden alıntı ) şarkısını montajladım.

Amacım sadece biraz eğlence ve tebessümdür iyi seyirler.

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Samsung galaxy a10 çıtasız lcd ekran değişimi ve görüntü gelmiyor arızası tamiri nasıl yapılır? ( sm-a105f ) Videoda taktığım ekran a kalite ekrandır servis orjinali değil.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Şimdi ben linux desteği var mı desem küfür gibi bişey olur dimi :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
yazılım yöneticisinde emülatör olması gerek... önceki Linux Mintimde vardı pc ölünce kaldı.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Ohooooo onların modası o kadar eskidi ki anlatamam.O zamanlar ben çocuktum annem ve babam nokia kullanıyordu bana da atari almışlardı

Ohooooo onların modası o kadar eskidi ki anlatamam.O zamanlar ben çocuktum annem ve babam nokia kullanıyordu bana da atari almışlardı
Ne zamanlardı

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Ben hatırlıyorum ama Siemens hiç kullanmamıştım o dönemler. Kullanan arkadaşlar vardı.
Ben o zamanlarda başladım tamire işte ama hiç siemens'im olmadı sony j70 vardı bende ilk o oldu.

aynen kardeşim benim hatıralarımda artık bu marka çünkü işe bu modellerle başadım ben.

5110 la başladım bu işlere. Rahmetli babam 1200 dolara Ericsson 688 almıştı
Allah rahmet etsin kardeşim başın sağolsun, 5110 derken sende tamir sektöründemisin?

E-250 ilk telefonumdu hiç unutmam :)
Benimde sony J70 :)

Ne zamanlardı
Eski atarilerde bi garibdi cin ali gibi bi sürü oyun olurdu. Babam VHS kaset çalar almıştı arkadaştan şirinlerdin kasetini almıştım kaç kere izledim o zmn bilmem. Herhalde 1995 felandı.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Ben o zamanlarda başladım tamire işte ama hiç siemens'im olmadı sony j70 vardı bende ilk o oldu.

aynen kardeşim benim hatıralarımda artık bu marka çünkü işe bu modellerle başadım ben.

Allah rahmet etsin kardeşim başın sağolsun, 5110 derken sende tamir sektöründemisin?

Benimde sony J70 :)

Eski atarilerde bi garibdi cin ali gibi bi sürü oyun olurdu. Babam VHS kaset çalar almıştı arkadaştan şirinlerdin kasetini almıştım kaç kere izledim o zmn bilmem. Herhalde 1995 felandı.
Ama onların çoğu aynı oyun olurdu sinir olurdun

endexus

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Yılan oyunu çok güzeldi.
Ekranı doldururdum yer kalmazdı artık ama ilk versionu iyiydi sonra yılan2 felan çıktı aynı tadı vermedi.

Nokia 5110, panasonic p90
5110 lara logo melodi yüklerdik o zmn mesaj la melodi logo yüklenirdi biz pc den paket yüklerdik o zmn ki yokluklar bile bi acayip geliyor şimdi.