Haber Bu Telefonları hatırlayan kaç kişiyiz? Siemens

endexus

Asistan
Vay be :) 99 senesinde Star gazetesi kuponla Motorola veriyordu. Hey gidi günler :) Tek tek yazamayacağım ama listedeki bir çok telefonu kullandım.
evt motorola o zmn popülerde olmuştu sonradan alcatel, sagem, panasonic bizim pazarda bittiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk olarak Siemens telefon tamir etmiştim.
Meslektaşız sanırım kardeşim? Bende nokia 3210 3310
Mesaj otomatik birleştirildi:

ablam cx75 almıştı kendine kv oltasıyla bana c75 ikisi de muhtelif anlarda dıt der çökerdi... ekranda görüntü kalırdı...
siemens çok başağrısıydı, teknik olarak çok kişi bilmez ama siemens telefonlara ericsson anakart tedarik ederdi çok ta iyi cihazlar değildi o seri zaten o dönemde siemens cep tel pazarından çekildi.

Strasza

Profesör
hayatımın telefonu ise 3510i. madem yaşlı çok aramızda. splinter cell de vardı. o tuşların yumuşaklığı ve kullanım kolaylığı, güzel büyük ekran, ilk renkli telefondu galiba. çok şekerdi şerefsizin teki çaldıydı metroda çantamdan. bende de kabahat var su şişesi gibi koymuştum açık yerine.

endexus

Asistan
hayatımın telefonu ise 3510i. madem yaşlı çok aramızda. splinter cell de vardı. o tuşların yumuşaklığı ve kullanım kolaylığı, güzel büyük ekran, ilk renkli telefondu galiba. çok şekerdi şerefsizin teki çaldıydı metroda çantamdan. bende de kabahat var su şişesi gibi koymuştum açık yerine.
3510i de favorimdi renk paleti gibiydi tasarımı kapağı vs çok klastı tuşlarda dediğiniz gibi yumuşaktı.

simens en güzel telefonlarındandı :

1599666188025.png