Haber Bu Telefonları hatırlayan kaç kişiyiz? Siemens

endexus

Asistan
Ben hatırlıyorum ama Siemens hiç kullanmamıştım o dönemler. Kullanan arkadaşlar vardı.
Ben o zamanlarda başladım tamire işte ama hiç siemens'im olmadı sony j70 vardı bende ilk o oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen kardeşim benim hatıralarımda artık bu marka çünkü işe bu modellerle başadım ben.

5110 la başladım bu işlere. Rahmetli babam 1200 dolara Ericsson 688 almıştı
Allah rahmet etsin kardeşim başın sağolsun, 5110 derken sende tamir sektöründemisin?

E-250 ilk telefonumdu hiç unutmam :)
Benimde sony J70 :)

Ohooooo onların modası o kadar eskidi ki anlatamam.O zamanlar ben çocuktum annem ve babam nokia kullanıyordu bana da atari almışlardı

Ne zamanlardı
Eski atarilerde bi garibdi cin ali gibi bi sürü oyun olurdu. Babam VHS kaset çalar almıştı arkadaştan şirinlerdin kasetini almıştım kaç kere izledim o zmn bilmem. Herhalde 1995 felandı.

HarunBey

Asistan
Ben o zamanlarda başladım tamire işte ama hiç siemens'im olmadı sony j70 vardı bende ilk o oldu.

aynen kardeşim benim hatıralarımda artık bu marka çünkü işe bu modellerle başadım ben.

Allah rahmet etsin kardeşim başın sağolsun, 5110 derken sende tamir sektöründemisin?

Benimde sony J70 :)

Eski atarilerde bi garibdi cin ali gibi bi sürü oyun olurdu. Babam VHS kaset çalar almıştı arkadaştan şirinlerdin kasetini almıştım kaç kere izledim o zmn bilmem. Herhalde 1995 felandı.
Ama onların çoğu aynı oyun olurdu sinir olurdun

endexus

Asistan
Yılan oyunu çok güzeldi.
Ekranı doldururdum yer kalmazdı artık ama ilk versionu iyiydi sonra yılan2 felan çıktı aynı tadı vermedi.

Nokia 5110, panasonic p90
5110 lara logo melodi yüklerdik o zmn mesaj la melodi logo yüklenirdi biz pc den paket yüklerdik o zmn ki yokluklar bile bi acayip geliyor şimdi.

mapavrili

Profesör
Bende sanırım yıl 1994 dü Ericsson 628 ile başlamıştım, Siemens in bir çok telefonunu kullanmışlığım vardır s10, s25, c35 vs gibi, ama s25 çok güzeldi o zamanlar.

endexus

Asistan
Soldaki Gri Siemens'i Annem Kullanıyordu Hayla Duruyor Çekmecede Ama Parçalanmış Bir Şekilde.
ST55 60 hastasıydım o modelin.

Bende sanırım yıl 1994 dü Ericsson 628 ile başlamıştım, Siemens in bir çok telefonunu kullanmışlığım vardır s10, s25, c35 vs gibi, ama s25 çok güzeldi o zamanlar.
S25 popüler değildi ama bende çok beğenirdim. Güzel günlerdi şimdi gençler neler beğenmiyor neler biz ne yokluklara vuuuuw çektik :D

Note 20 ultra 1300 dolar. Ve inanın bana günümüz teknoloji ve standartlarında o telefon için 1300 dolar çok fazla.
Bence samsung bir iki istisna dışında aldığı paraları haketmiyor kardeşim katılıyorum sana.

gr0ke

Asistan
Vay be :) 99 senesinde Star gazetesi kuponla Motorola veriyordu. Hey gidi günler :) Tek tek yazamayacağım ama listedeki bir çok telefonu kullandım.