Öneri Bu telefonlardan hangisini almak daha mantıklı?

Bu konuyu okuyanlar

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Telefondan çok bir beklentim yok, kamerası şöyle olsun, bu özelliği böyle olsun demiyorum pek açıkçası, tek önemli şey gün içinde şarjının iyi dayanması. Birbirine yakın telefonlar olduğu için belki A telefonu B telefonundan daha pahalı/yeni olsa bile A ile özellikleri benziyor zaten gerek yok boş ver B al yeter falan dersiniz diye özellikle soruyorum. Şimdiden çok teşekkürler

-Redmi Note 11S 8 RAM 128 GB
-Redmi Note 12 8 RAM 128 GB
-Redmi Note 12S 8 RAM 256 GB
-Redmi Note 12 PRO 8 RAM 256 GB

Bir de son Redmi Note 12 Pro 5G 8 RAM 256 GB var, fiyat için buna kadar çıkar mıyım bilmiyorum dediğin model cidden çok iyi çıkabiliyorsan al derseniz belki düşünürüm, ama çok fark yoksa bu kadar çıkacağımı sanmıyorum.

ismetuygarkoyak

Asistan
Reaksiyon puanı
32
redmi note 11 pro var bende 8 gb ram 128 gb hafıza. 8 aydır kullanıyorum. Çok memnunum.

Mesandro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefondan çok bir beklentim yok, kamerası şöyle olsun, bu özelliği böyle olsun demiyorum pek açıkçası, tek önemli şey gün içinde şarjının iyi dayanması. Birbirine yakın telefonlar olduğu için belki A telefonu B telefonundan daha pahalı/yeni olsa bile A ile özellikleri benziyor zaten gerek yok boş ver B al yeter falan dersiniz diye özellikle soruyorum. Şimdiden çok teşekkürler

-Redmi Note 11S 8 RAM 128 GB
-Redmi Note 12 8 RAM 128 GB
-Redmi Note 12S 8 RAM 256 GB
-Redmi Note 12 PRO 8 RAM 256 GB

Bir de son Redmi Note 12 Pro 5G 8 RAM 256 GB var, fiyat için buna kadar çıkar mıyım bilmiyorum dediğin model cidden çok iyi çıkabiliyorsan al derseniz belki düşünürüm, ama çok fark yoksa bu kadar çıkacağımı sanmıyorum.
Redmi Note 12 PRO 8 RAM 256 GB
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi Note 12 PRO 8 RAM 256 GB
şarjı iyi gider oyunları güzel oynatır (oyunları güzel oynatması her uygulamayı hızlı açmasınada yarar)

Son mesajlar