Bu tarz ürünler satıır mı, ahşaptan başka neler yapabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Böyle servis, kahvaltı tabakları üretmeyi düşünüyorum. Oteller, kafeler, kebapçılar, restaurantlar alır diye düşünüyorum, sizce satılır mı tabi coronayı hesaba katmayın şu an Başka neler yapabilirim sizce? Çerezlik.jpg Oval Servis.PNG

Son düzenleyen moderatör:

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Seri Üretimi nasıl yapacaksın hocam

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Böyle servis, kahvaltı tabakları üretmeyi düşünüyorum. Oteller, kafeler, kebapçılar, restaurantlar alır diye düşünüyorum, sizce satılır mı tabi coronayı hesaba katmayın şu an Başka neler yapabilirim sizce? Ekli dosyayı görüntüle 96619Ekli dosyayı görüntüle 96620
Satılır ama dediğiniz büyük yerlerin zaten tedarikçileri vardır oralara biraz zor satarsınız.
Birde emek ederek yapıyorsanız,beklediğiniz ücreti vermeyebilirler.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Özgünlük kazandırır parayı hocam heryerde bulunamayan şeyleri yapmak lazım ?

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Satarsınız hocam. Bulduğunuz her sosyal programı kullanın online satış için. İnstagram üzerinden falan pazarlayabilirsiniz.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Özgünlük kazandırır parayı hocam heryerde bulunamayan şeyleri yapmak lazım ?
Özgünlük için riske girecek param yok üstad, bunlarda para kazandırıyor düzgün müşteri bulunca boş kalmayınca çok iyi kazandırıyor hem de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Girişimci olmak iyidir usta. Bir bakmışsın tutmuştur iş :D
Bakalım yaş 20 daha her yolu deniyoruz yavaştan illa birinde tututturuz gibime geliyor, teşekkürler

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bu arada biblo yapabilirsiniz çok gidiyor biblolar. Ama bu fil matruşka biblosu değil.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Satarsınız hocam. Bulduğunuz her sosyal programı kullanın online satış için. İnstagram üzerinden falan pazarlayabilirsiniz.
İnstagram da sayfam var ama çok az takipçisi var bi internet sitesi açtırmayı düşünüyorum fiyatları uygunmuş ordan ürünleri koyup whatsapp üzerinden sipariş falan alırım diye tahmin ediyorum

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
İnstagram da sayfam var ama çok az takipçisi var bi internet sitesi açtırmayı düşünüyorum fiyatları uygunmuş ordan ürünleri koyup whatsapp üzerinden sipariş falan alırım diye tahmin ediyorum
İnstagrama takipçi çekemiyorsan siteye üye hiç çekemezsin, önce reklam işini çözmen lazım bana kalırsa bu durumda.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu tarz sizin potansiyel satış yapabileceğiniz kişilerin takip ettiği yüksek takipçili hesaplara sponsorlu şekilde gönderirsiniz, onlarda sayfalarında sipariş vermeleri için sizin hesabınızı paylaşır. Bu şekilde satış yapabilirsiniz.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Ne kadar gider ki reklamlara, daha önce hiç yapmadım öyle bişey bi de reklam mı almak lazım instagram için yoksa takipçi mi? millet abone sayısını fazla görünce güveni falan artar mı yani acaba?

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Oyuncak üretebilirsiniz. Küçük çocukların kareyi üçgeni içine soktuğu böyle evler arabalar oluyor ya onlardan üretebilirsiniz farklı bir şekilde de olabilir. Çünkü sağlığa verilen önemin arttığını düşünüyorum. Bilinçli ebeveynler dikkat ediyor böyle şeylere.

Mstygt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Ne kadar gider ki reklamlara, daha önce hiç yapmadım öyle bişey bi de reklam mı almak lazım instagram için yoksa takipçi mi? millet abone sayısını fazla görünce güveni falan artar mı yani acaba?
Takipçi almanızı kesinlikle tavsiye etmem.Çok bariz belli oluyor.10k çöp takipçi yerine 1k doğal takipçiniz olsun.Zaten ilgi çekerseniz insanlar sizi takip eder.Satın alınmış takipçi kitlesi aksine güvensizlik doğurur.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Oyuncak üretebilirsiniz. Küçük çocukların kareyi üçgeni içine soktuğu böyle evler arabalar oluyor ya onlardan üretebilirsiniz farklı bir şekilde de olabilir. Çünkü sağlığa verilen önemin arttığını düşünüyorum. Bilinçli ebeveynler dikkat ediyor böyle şeylere.
Ahşap oyuncak alan var mıdır ki ya, ben hiç kullanan görmedim

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Ahşap oyuncak alan var mıdır ki ya, ben hiç kullanan görmedim
Bilinçli aileler alıyor. Diğer kesim ailelere ise pazarlama tekniğiniz ile satacaksınız. Oyuncağa ihtiyaçları yoksa dahi sağlıklı oyuncağa ihtiyaçları olduğuna ikna edeceksiniz. Kim ne derse desin plastik, petrol ürünü. Bunun zararsızı olmaz. Sizde böyle birşey düşünürseniz bu hususa dikkat edin. Sonuçta çocuklar onu ağzına alacak gün boyu oynayacak vs. Ülkemiz için çok çok zor bir pazar sağlıklı oyuncaklar. Ama neden olmasın? Sunum tabakları vs üretebilirsiniz ama onlarda yurt dışından geliyor veya fabrikasyon üretiliyor o da yatırım ister. Oyuncak ile sınırlı kalmayın tuzluk baharatlık olur. Bakliyat saklama kabı olur. Çünkü bunlar hep plastik içinde.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Bilinçli aileler alıyor. Diğer kesim ailelere ise pazarlama tekniğiniz ile satacaksınız. Oyuncağa ihtiyaçları yoksa dahi sağlıklı oyuncağa ihtiyaçları olduğuna ikna edeceksiniz. Kim ne derse desin plastik, petrol ürünü. Bunun zararsızı olmaz. Sizde böyle birşey düşünürseniz bu hususa dikkat edin. Sonuçta çocuklar onu ağzına alacak gün boyu oynayacak vs. Ülkemiz için çok çok zor bir pazar sağlıklı oyuncaklar. Ama neden olmasın? Sunum tabakları vs üretebilirsiniz ama onlarda yurt dışından geliyor veya fabrikasyon üretiliyor o da yatırım ister. Oyuncak ile sınırlı kalmayın tuzluk baharatlık olur. Bakliyat saklama kabı olur. Çünkü bunlar hep plastik içinde.
Burada üretip satmak daha ucuz yollu olmaz mı niye yurt dışından alıyorlar ki? neyse bakalım görücez ben çok katalog inceledim dediğiniz gibi ithal getirip satanlara falanda baktım 35 TL altın da yok tanesi ben 30 TL den vericem alacaklarını düşünüyorum

Ahşapı istediğiniz şekilde kesip-biçebileceğiniz bir makineniz var ise kişiye özel tasarımlar yapabilirsiniz.
Arkadaş güzel işler yapıyor, evet logo işine de başlıycam bakalım nasip artık ben elimden gelenleri yapıcam gerisini Allah bilir

TheTopraks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Daha çok zaman var. ( İnşallah ) Ölmezsek bizde bir şekilde parayı kırarız.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bambu tabaklar şu an moda, özel bir ilgi var. Kaliteli bir ürüne herkes talip olabilr, önemli olan onu pazarlayabilmek.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Bambu tabaklar şu an moda, özel bir ilgi var. Kaliteli bir ürüne herkes talip olabilr, önemli olan onu pazarlayabilmek.
Ben perakende satıcısı değilim usta toptan satmayı düşünüyorum.

Her geçen gün daha çok şey buluyorum bakalım hele şu tabureler o kadar pratik ki İKEA ile anlaşabilirim :)

Ekli dosyalar

• saat.PNG
    saat.PNG
    906.9 KB · Görüntüleme: 114
  • tabure 2.PNG
    tabure 2.PNG
    346.9 KB · Görüntüleme: 120
  • tabure.PNG
    tabure.PNG
    542.1 KB · Görüntüleme: 123
  • yumurta koyma yeri.PNG
    yumurta koyma yeri.PNG
    435.1 KB · Görüntüleme: 133

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,001
Damlaya damlaya göl olur iyi şanslar.

TheTopraks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ben perakende satıcısı değilim usta toptan satmayı düşünüyorum.

Her geçen gün daha çok şey buluyorum bakalım hele şu tabureler o kadar pratik ki İKEA ile anlaşabilirim :)
Yumurtalık ve saat tutar gibi. O saatlerden 10 tane çeşit olsa instagram'da güzel satar. Birde üstüne isim yazma olursa köşeyi dönersin. :)

Son mesajlar