Bu Sözleri Aziz Yıldırım Söyledi

doesluck

Profesör
Gazeteci-yazar Fatih Altaylı Habertürk.com.'da yayınlanan yazısında, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile ilgili müthiş bir iddia ortaya attı!..

İşte Altaylı'nın yazısı!..

Aziz Yıldırım? Bizim statta final oynarlar

Şimdi yazacağım olay "Yok canım daha neler" denilecek türden.
Ben de duyunca inanmakta güçlük çektim ancak anlatan Aziz Yıldırım'a çok yakın birisi.
Galatasaray-Beşiktaş derbisi sonrası yapılan bir sohbetten.
Aziz Yıldırım, arkadaşlarıyla yemek yerken laf Galatasaray'a geliyor.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "Galatasaray bu futbolu oynamayı sürdürebilirse korkarım ki, bizim statta final oynar" diyor.
Bu cümle bana aktarılınca inanmadım.
Fenerbahçeli dostumuz, "Emin ol böyle dedi" diyerek iddiasını sürdürdü.
"Ben bunu yazarım" dedim.
"Sakın yazma. Başkan bunu dost meclisinde söyledi. Resmi görüşü böyle olmaz" dedi gülerek.
"Elbette ki, resmi görüşü öyle olmaz ama bunu bir yerde söylemiş olması bile önemli. En büyük rakibimizin Başkanı öyle diyorsa bu hem rekabette bir milattır. Hem de Aziz Yıldıım'ın imajıyla ilgili büyük bir gelişmedir" dedim.
Fenerbahçeli dostum "Abi yazma" dedi.
Ama ben duramadım.
Kusura bakmasın.

kaynak : http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=64970
 

veritas_7

Asistan
Fenerbahçenin başkanı bunu diyorsa vay fenerlilerin haline yazık... :D Yalnız takdir ettim kendisini ileri görüşlü bir adammış. :D :D
 

hta1905

Profesör
En çok Galatasaray şampiyonluğu görmüş olan Fenerbahçe başkanı kendisi.Belki gizliden gizliye sempati duymaya başlamıştır :D
 

malatya

Profesör
nolmuş yani söyleyemezmi yani hayal değil her an herşey yapabilir bence Galatasaray Aziz Yıldırımda gelir finalde izler takımımızı..
 

hta1905

Profesör
Böyle bir konuşma olmuş olabilir.Mustafa Denizli bile Galatasaray'ın Hertha Berlin karşısında oynadığı oyuna hayran kaldım dedi.Futbolumuzda düşmalıkların bitmesi için rakiplerin birbirini alkışlaması lazım.yoksa kör dövüşü devam eder.
 

gokhankayaci

Doçent
yahu arkadaşlar.. ne acaip konuşmalar geçio.. doğru yolu bulmuşta bilmemne.. Tamam takımlarımız arasında ezeli rekabet olabilir ama avrupa maçlarında galatasarayın başarısını bir çok galatasarlıdan fazla ben istiyorum bir fenerbahçeli olarak..

Oynasın finali şükrü saraçoğlunda oynasın bakın fenerbahçeliler nasıl destekleyecekler TÜRK takımını.. Siz hala sarı kırmızı saı larcivert muhabbeti yapın.. orada sadece TÜRK takımı var kim olsa farketmez.. her zaman destek tam destek.. :)
 

paladin

Asistan
böyle bir şey söylediğini zannetmiyorum ama, demişse de ne olmuş yani. hemencecik moda girdiniz bakıyorumda. ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa 6 tane gol çaktığımızda kalenize, her golden sonra feneri alkışlayan başkan sizin başkan değil miydi ? kendi başkanlarına bakmayanlar sözüm size, birazcık hafızayı zorlayalım bakalım.
 

baaydin

Profesör
tabiki hayal kurmak herkezin hakkı sizinde böyle olsun bir hayaliniz var ama çok beklersiniz.
 

malatya

Profesör
o değilde bi Türk başkanın bile Cimomun uefada final oynamasını istemiyorsa bu memlekette feneri baska takımdan insan nasıl sevecek...
 
Üst