Öneri Konu

Bu konuyu okuyanlar

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Konu

Son düzenleme:

jasonoleragg

Doçent
Reaksiyon puanı
175
bence çok güvenme 1258 alışverişte %100 başarı diyor yalan gibime geldi ucuza alcağına pahalı al biraz daha ama normal bi siteden al

Yoldaş Sincap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
400 TL Deaht Stranding, çevrimdışı erişim hesapta 20 TL'ye satılıyor ya, ondan ilgi çekici geldi.
Durmaplay'dan alabilirsiniz. Key olarak veriyor durmaplay.
Ordan alırsanız üç ihtimal var:
1.Hesap sahta ya da çalıntı olablir.
2.Biraz oynarsınız sonra hatta bazen bir gün sonra hesaba giremezsiniz.
3.Kartınız çalınır.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Durmaplay'dan alabilirsiniz. Key olarak veriyor durmaplay.
Ordan alırsanız üç ihtimal var:
1.Hesap sahta ya da çalıntı olablir.
2.Biraz oynarsınız sonra hatta bazen bir gün sonra hesaba giremezsiniz.
3.Kartınız çalınır.
ben de key olarak aldım sıkıntı çıkmadı

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
@Shiden, oynamayan kişilerin hesaplarını sattıkları için ucuz. Ama bence amatör duruyor. Farklı siteler de var bunun gibi. Oralardan al derim. Oyun istiyorsan playstore ve ucuzgames en iyileri. Playstore orjinal satıyor zaten.

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Anladığım kadarıyla burası trendyol gibi bir yer minecraft 23.99 euro ama 8.90 a satılıyor.
Başka bir satıcı ise 199tl ye satıyor. Burada bir sürü satıcı var trendyol a güveniyorsan buna güvenebilirsin diye düşünüyorum. Ama ben yazdım diye alma araştır

Kadir ARSLANn

Asistan
Reaksiyon puanı
288
Kanki yorumlara baktım rezalet :D herkes üç kağıtçı diyor.

Game Kolik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ucuza oyun satıyorlar.

Merhaba,

Hakkımızda yorum atıldığı için firma olarak cevaplama gereksinimi hissettik. Öncelikle alışverişlerinize oyunalışveriş sitesi aracılık etmektedir. Değerli müşterilerimiz ve Türk oyuncuların yaptıkları yorumlar firmamız için önemli. Öncelikle oyunalışveriş sitesi bize ait değil. Sadece orada satış yapan bir mağazayız. Bizim kendi satış yaptığımız site oyunsekmem.com olarak geçmektedir. Fiyatların ucuzluğunun sebebi sizlere verilen hesaplar ortak olmaktadır. Ortak olduğu için ucuz oluyor. Bu tarz ürünler diğer sayfalarada göz atarsanız eğer hepsinde bu şekilde satılmaktadır. Ortak olduğu için ucuz oluyor. Ürünleri kısaca özetlemek gerekirse eğer sadece çevrımdışı ( hikaye ) modunda oynayabiliyorsunuz. Ürünler hesap olarak veriliyor. Vede hesap bilgileri değişmiyor. Oyun Sekmem firması olarak sizlere sağladığımız tüm hesaplar bizzat firmamız tarafından oluşturulmuş vede firmamıza ait hesaplardır. Bu ürünlerin satışını yapan diğer sayfalar %95 oranında yurt dışı kaynaklı vede çalıntı olan hesapları sizlere vermektedir. Çalıntı olan tüm hesaplar ilerleyen zamanlarda sorun çıkarmaktadır bilginiz olsun. Dilerseniz sitemize girip ürünlerin detaylı açıklamalarını okuyup aklınıza takılan soruları canlı destek üzerinden bizlere sorabilirsiniz. Güvenilirlik anlamında ise müşterilerimizin ürünlerimize attığı yorumları okuyabilirsiniz. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. İyi akşamlar dileriz.

Saygılar Oyun Sekmem Yönetim Ekibi